Generální partner
Světlý režim
22. červen 2019

Ofenzivu posílil Michal Petráň

Šestadvacetiletý útočník s osmi prvoligovými starty přichází na roční hostování s opcí z druholigových východočeských Pardubic. V Karviné je od prvního dne přípravy…

Je to už téměř sedm let, co si naposledy zahrál v nejvyšší české soutěži. Nyní bude mít šanci počet svých startů rozšířit a dočkat se svého premiérového prvoligového gólu. Předpoklady na to určitě blonďatý útočník má. „Od Michala si samozřejmě slibujeme kvalitu v ofenzivě, je to útočník, takže by měl střílet góly,“ konstatoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. Doplnil také, že se kluby domluvily na ročním hostování s opcí.

V pěti sezónách v dresu Pardubic nastřílel kovaný Východočech čtyřicet gólů. Další se pokusí už přidat v dresu MFK Karviná. „Karviná o mě projevila zájem a mám radost, že se kluby domluvily. Přestože jsem byl v Pardubicích spokojený, chtěl jsem se posunout výš,“ řekl na úvod svého nového prvoligového angažmá Michal Petráň.

Michal Petráň se narodil 26. června 1992, je odchovancem Chrudimi. V minulosti stihl během tří sezón 8 prvoligových startů za České Budějovice. V minulých sezónách byl právě Petráň nejlepším střelcem druholigových Pardubic, v té poslední zaznamenal jedenáct tref v šestadvaceti zápasech.Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.