Generální partner
Světlý režim
27. červen 2019

PERMICE: První vlna v pátek končí, od neděle volný prodej

Pátek 28. června je posledním dnem, kdy klub drží místa na tribunách permanentkářům z minulé sezóny. V neděli a pondělí už poběží volný prodej permanentek a nevyzvednutá místa budou odblokována pro nové zájemce.

Karviňáci si zatím prodloužili 1209 permanentek. Majitelé těch z minulé sezóny mají za lepší cenu šanci zajistit si své místo pro novou sezónu ještě v pátek. Během soboty systém nevyzvednutá místa uvolní a od neděle půjdou do volného prodeje novým zájemcům.

Klub pro své fanoušky zajistil dostatek pokladen, ke kterým od neděle 23. června chodí fanoušci a pochvalují si nejen ceny permanentek, ale také oceňují hladký průběh prodeje bez jakýchkoliv průtahů. „Fanoušci se po zkušenostech z minulých sezón naučili chodit průběžně, proto se s výjimkou několika minut prvního dne netvořily fronty,“ uvedla Pavla Žebroková z oddělní ticketingu.

Podotkla rovněž, že stále 420 permic z minulé sezóny ještě nebylo prodlouženo. „V pátek mají fanoušci poslední možnost, budeme pro ně na pokladnách od 12 do 16 hodin. Během soboty zbytek nevyzvednutých rezervací odblokujeme a v neděli a pondělí pokračujeme už volným prodejem,“ dodala Pavla Žebroková.

Termíny volného prodeje? V neděli 30. června 14 – 18 hodin, v pondělí 1. července 8 – 10 hodin a 14 – 16 hodin. PODROBNOSTI K CELÉMU PRODEJI ZDE!

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná