Mlade talenty

PERMICE: První vlna v pátek končí, od neděle volný prodej

27.06.2019 | redakce
 

PERMICE: První vlna v pátek končí, od neděle volný prodej Pátek 28. června je posledním dnem, kdy klub drží místa na tribunách permanentkářům z minulé sezóny. V neděli a pondělí už poběží volný prodej permanentek a nevyzvednutá místa budou odblokována pro nové zájemce.

 

Karviňáci si zatím prodloužili 1209 permanentek. Majitelé těch z minulé sezóny mají za lepší cenu šanci zajistit si své místo pro novou sezónu ještě v pátek. Během soboty systém nevyzvednutá místa uvolní a od neděle půjdou do volného prodeje novým zájemcům.

Klub pro své fanoušky zajistil dostatek pokladen, ke kterým od neděle 23. června chodí fanoušci a pochvalují si nejen ceny permanentek, ale také oceňují hladký průběh prodeje bez jakýchkoliv průtahů. „Fanoušci se po zkušenostech z minulých sezón naučili chodit průběžně, proto se s výjimkou několika minut prvního dne netvořily fronty,“ uvedla Pavla Žebroková z oddělní ticketingu.

Podotkla rovněž, že stále 420 permic z minulé sezóny ještě nebylo prodlouženo. „V pátek mají fanoušci poslední možnost, budeme pro ně na pokladnách od 12 do 16 hodin. Během soboty zbytek nevyzvednutých rezervací odblokujeme a v neděli a pondělí pokračujeme už volným prodejem,“ dodala Pavla Žebroková.

Termíny volného prodeje? V neděli 30. června 14 – 18 hodin, v pondělí 1. července 8 – 10 hodin a 14 – 16 hodin. PODROBNOSTI K CELÉMU PRODEJI ZDE!

• Sestřih slezského derby
dnes - Karvinští v pondělí prohráli doma s Ostravou, byť měli více gólových šancí. Na sestřih toho nejzajímavějšího se podívejte ZDE.

• B-tým: V pátek další přátelák
dnes - Rezervní celek MFK Karviná čeká v pátek odpoledne těžká prověrka - na hřišti v Šilheřovicích vyběhne k duelu s třetiligovými Petřkovicemi. Začátek utkání je v 17 hodin.

• Slezské derby: VYPRODÁNO
včera - Pondělní duel bude sledovat zcela zaplněný Městský stadion v Karviné-Ráji! V 10 hodin ráno z prodejních míst zmizely poslední vstupenky. Pokladny tak zůstanou zavřené!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D5-řada 7- sedadlo 30, b) sektor C4-řada 1-sedadlo 6, c) sektor C4-řada 1-sedadlo 9, d) sektor D6-řada 8-sedadlo 28. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Baníku Ostrava budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Triumf U19 v Banské Bystrici
před 3 dny - Ligový dorost U19 zvítězil na třídenním mezinárodním turnaji v Banské Bystrici, kde třikrát vyhrál a jednou remizoval. Navíc Jaroslav Streit byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. MFK-Podbrezová, 1:0, MFK-Diosgyöri 2:0, MFK-Zlín 1:0, MFK-Banská Bystrica 1:1.

• Na Hané v sobotu 10. srpna
19.7. - Druhou srpnovou sobotu se Karvinští představí v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY na Andrově stadionu v Olomouci. Čas výkopu byl stanoven na 17 hodin.

• Hanousek si jednou nezahraje
18.7. - Disciplinární komise LFA ve čtvrtek podle očekávání uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání pro Marka Hanouska, který byl po druhé žluté kartě vyloučen v neděli na půdě Mladé Boleslavi. Hanousek tak vynechá pondělní derby proti Ostravě!

• B-tým: doma v neděli dopoledne
17.7. - Rezervní tým, chcete-li MFK Karviná B, bude hrávat svá domácí utkání ve Fortuna MSD-F v nedělních termínech od 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Podzimní los svěřenců Čestmíra Kročila najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem