Generální partner
Světlý režim
19. červenec 2019

Béčko čeká odveta a zná termíny mistráků

V nedělních termínech od 10:15 hod. ve Sportovním centru Kovona bude hrávat na podzim rezervní celek MFK. Ale zpět do reality - v sobotu odpoledne je na programu druhý přípravný duel a opět s Lokomotivou Petrovice.

Odveta s Petrovicemi bude vrcholem druhého týdne přípravy. Minulou sobotu mladíci zničili tým z krajského přeboru jednoznačně 9:4. V odvetě od 16 hodin (mělo by se hrát na hlavním hřišti Lokomotivy Petrovice) budou chtít jistě domácí odčinit týden starý debakl. Ovšem Karvinští jsou na tom evidentně lépe fyzicky. „I přesto je každá taková konfrontace pro kluky super, i když divize bude jistě o level výš,“ má jasno trenér Čestmír Kročil.

Právě nově vzniklou divizi F považuje zkušený kouč za jednoznačně nejtěžší ze všech ostatních skupin. „Hlavně ta utkání budou mít náboj, odehrajeme plno derby. Našim mladým klukům takové zápasy proti mužům strašně moc dají. Tým budeme vždy mixovat s hráči áčka,“ nastínil Kročil, který za pochodu skládá kádr na podzimní část.

Jeho svěřenci odehrají celkem třináct utkání - začnou ve Frenštátě pod Radhoštěm (11.8.) a skončí doma proti Bohumínu první listopadovou neděli.

Podzimní los MFK Karviná B

11.8. Frenštát pod Radhoštěm – MFK Karviná B
18.8. MFK Karviná B – Polanka n. O.
25.8. MFK Karviná B – Opava B
1.9. Třinec B - MFK Karviná B
8.9. MFK Karviná B – Valašské Meziříčí
14.9. Heřmanice - MFK Karviná B
22.9. MFK Karviná B – Nový Jičín
28.9. Dětmarovice - MFK Karviná B
6.10. MFK Karviná B – Rýmařov
12.10. Frýdlant n. O. - MFK Karviná B
20.10. MFK Karviná B – Havířov
27.10. Bruntál - MFK Karviná B
3.11. MFK Karviná B - Bohumín
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.