Generální partner
Světlý režim
20. červenec 2019

Předprodej na Slavii startuje příští týden

Na duel proti mistrovské pražské Slavii se budou vstupenky prodávat opět ve dvou vlnách – od úterý 23. července pro permanentkáře, volný prodej začne na konci pracovního týdne v pátek. Samotný duel se uskuteční v neděli 4. srpna.

Karvinští fanoušci si od samotného úvodu sezóny přichází na své. Po slezském derby dojde na další exponovaný duel – do Karviné přijede úřadující mistr a čtvrtfinalista Evropské ligy. Jednotné vstupné činí 200 Kč.

Stejně jako na ostravský Baník se klub rozhodl i na duel proti Slavii Praha rozdělit předprodej vstupenek do dvou vln. V té první mají možnost si permanentkáři šanci koupit až čtyři vstupenky pro své známé, kamarády či rodinu – pouze online na Ticketportalu od úterý 23. července 18:00 hodin do čtvrtku 25. července 23:59 hodin.

Volný prodej bude spuštěn v pátek 26. července. Online na Ticketportalu od půlnoci, v MěDK, Kině Centrum a na prodejních místech Ticketportalu dle otevírací doby. LFA už také upřesnila páté ligové kolo - Karvinští se představí na Andrově stadionu v Olomouci v sobotu 10. srpna od 17 hodin. 

PŘEDPRODEJ V BODECHRozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii