Generální partner
Světlý režim
25. červenec 2019

Životní jubilea trenérů Serafina a Červenky

V minulých dnech oslavili životní jubilea bývalí fotbalisté a v současnosti trenéři mládeže MFK Karviná Karel Serafin (60 let) a Tomáš Červenka (50 let).

Oběma kolegům přeje celý klub všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně úspěchů a méně nervů v práci!


KAREL SERAFIN

Brankář Karel Serafin se narodil 18. července 1959. Fotbalovou kariéru začal v rodném Třinci, ale téměř celou svou fotbalovou kariéru strávil v karvinském Baníku 1. máj. Chytal také za Dětmarovice a na závěr aktivní kariéry si za Třinec ve dvaačtyřiceti letech zachytal druhou ligu. Od roku 2012 působí v Městském fotbalovém klubu Karviná – nejprve byl členem realizačního týmu tehdy druholigového A-mužstva, později se přesunul k mládeži na pozici vedoucího družstva ligového dorostu a zároveň trenéra brankářů, kde je dodnes.


TOMÁŠ ČERVENKA

Tomáš Červenka se narodil 12. července 1969 v Karviné. Během aktivní kariéry kopal za ČSAD Havířov, Baník Havířov, Slavii Karlovy Vary (vojna) a Baník Albrechtice. Trenérem mládeže je od roku 2008, v MFK Karviná působí od roku 2015. Tomáš Červenka aktuálně trénuje a zdokonaluje starší žáky U14 a zároveň je instruktorem Coerver Coaching.  


Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii