Mlade talenty

Trenér Straka před Slavií: Každý tým je hratelný

01.08.2019 | redakce
 

Trenér Straka před Slavií: Každý tým je hratelný Kouč František Straka spolu se svým týmem vyhlíží nedělní domácí zápas proti mistrovské Slavii s řadou vynikajících fotbalistů. Městský stadion v Karviné-Ráji se má na co těšit!

 

Trenére, po duelu v Plzni je na řadě ještě větší kalibr – do Karviné zavítá mistrovská Slavia. Po třech zápasech, které vaši svěřenci herně zvládli, svítí v kolonce bodů nula. Jak to změnit?
Prostě bodovat (smích). Víme, že jsme na nule, je to nepříjemná situace, ale nedá se nic dělat. I v tomto nedělním zápase uděláme všichni maximum, abychom bodovali. Bude to nesmírně obtížné, Slavia má obrovskou kvalitu a momentálně je to nejlepší český tým. A sebrat takovému mančaftu nějaký bod je ohromně motivující.

Může být výhodou, že budete hrát na vlastním stadionu?
Mohlo by být. Říká se - můj dům, můj hrad. Nechceme v domácím prostředí před výbornými fanoušky rozdávat soupeřům body.  Věřím tomu, že i když nemáme body, tak lidé přijdou a bude plno!

Slavii se rozpadla obrana, stopeři Deli a Ngadeu odešli do Belgie. Může to hrát nějakou roli?
Určitý zásah do sestavy to pro trenéra Trpišovského je, oba byli nadstandardními hráči. Ale Slavia a Plzeň mají tak neskutečně vyrovnané a kvalitní kádry, že může nastoupit opravdu kdokoliv a slabí nebudou. Každý je hratelný, i Slavia. Podívejte se na Olomouc, která v neděli sahala v Praze po bodu…

Připravujete se na někoho z kádru mistra speciálně?
Ne! Připravujeme se na Slavii Praha jako celek.

Máte nějaké nové zprávy k marodům?
Určitý posun u všech zraněných hráčů je a to mě ohromně těší. Týká se Guby s Ba Louou - když všechno dobře půjde, tak jeden z nich by mohl být připravený k utkání. Neříkám, že hned od začátku, ale v průběhu hry snad ano. Doufejme!

• BÉČKO: Sedm gólů do sítě Opavy
včera - Dva hattricky byly k vidění v neděli na Kovoně - derby slezských rezerv ovládli Karvinští vysoko 7:0. Třemi góly se blýskli Šašinka s Vlachovským.

• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem