Generální partner
Světlý režim
13. září 2019

Úterní akce pro děti - Zábavné odpoledne!

Městský fotbalový klub Karviná opět po roce organizuje Zábavné odpoledne pro děti od 5 do 10 let. V úterý 17. září bude na hlavní ploše Městského stadionu v Karviné-Ráji živo a veselo!

Jaké to je zatrénovat si na prvoligové travnaté ploše? Všechny děti ve věku od 5 do 10 let budou mít šanci si to vyzkoušet už v úterý odpoledne od 17 hodin, kdy na Městském stadionu v Karviné-Ráji proběhne Zábavné odpoledne. Pro rodiče a jejich potomky bude otevřen vstup k tribunám A, B. Dětí se ujmou profesionální kluboví trenéři MFK Karviná.

Náplň odpolední akce? Pohybové aktivity na několika stanovištích – nášlapy na míči, slalom, střelba na přesnost, závody v běhu. Všechno za asistence už zmíněných licencovaných profesionálních trenérů. Důležité je přijít ve vhodné obuvi (tenisky či kopačky) a sportovním oblečení.

Nebude chybět občerstvení, drobné dárky a dorazí také fotbalisté A-týmu, kteří se s dětmi vyfotí a podepíšou. Začátek akce pod názvem Zábavné odpoledne startuje v úterý 17. září v 17 hodin.   Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii