Generální partner
Světlý režim
16. září 2019

Fanoušci vzali autogramiádu útokem!

Povedená a důstojná doprovodná akce! Tak se dá shrnout autogramiáda fotbalistů MFK Karviná na sobotních Hornických slavnostech OKD.

Kvarteto fotbalistů Pavel Dreksa, Adriel Ba Loua, Vojtěch Smrž a Michal Petráň bylo dobrou hodinu v pohotovosti. Natěšení a příjemní fanoušci si přišli pro podpisy, společné fotky a popovídat si.

Na nejvíc otázek odpovídal Pavel Dreksa, většina se točila okolo jeho návratu na trávník. Sám stoper byl v odpovědích opatrný, přestože už je v tréninkovém procesu s týmem. „Sám to nevím. Doufám, že to bude brzy, ale ještě to chce čas. Nedokážu odhadnout, jestli to bude za týden nebo za měsíc,“ uvedl Dreksa, který si dokonce s jedním mladým fanouškem zahrál stolní hru ve vedlejším stánku.


Hornické slavnosti OKD 2019 celkově přilákaly spoustu lidí, stánek MFK Karviná byl v trvalém obležení a fanoušci i další kolemjdoucí si během celého odpoledne pořizovali klubové suvenýry.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii