Mlade talenty

Trenér Pavel Mazurek přijat na studium A licence

20.11.2019 | redakce
 

Trenér Pavel Mazurek přijat na studium A licence V konkurenci 85 trenérů se dostal mezi pětadvacítku vyvolených. Trenér dorostenecké osmnáctky Pavel Mazurek začne v únoru usilovat o UEFA „A“ licenci.

 

Přijímací zkoušky se konaly v úterý 5. listopadu v Olomouci. Zvládnutí přijímaček si Pavel Mazurek vytyčil jako jeden z cílů pro rok 2019. „Všechny mládežnické kategorie hrají v Karviné nejvyšší republikové soutěže, proto považuji „A“ licenci za naprostý základ při práci s mládeží na takové úrovni,“ pověděl.

Podle svých slov si váží šance trénovat v kolektivu dobrých trenérů zrovna v Karviné. „Od každého se mám co učit. Věci, které jsem od nich pochytil, jsem využil také u ústních přijímaček. Jsem rád, že se mi podařilo uspět, protože zhruba před rokem jsem šéftrenérovi SCM Petru Gibalovi slíbil, že mám v plánu zabojovat o tuto trenérskou licenci,“ prohlásil Mazurek. 

Samotné studium začne v únoru 2020. Kurz má pět čtyřdenních cyklů, vždy od pondělí do čtvrtku. „Závěrečné zkoušky budou následovat v září. Na studium se těším, chci se dál zlepšovat a naučit se další věci, které potřebuji ke své každodenní práci,“ zakončil Mazurek.

Seznam všech přijatých trenérů z moravské části najdete ZDE, z české části ZDE.

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem