Mlade talenty

U11: Proti AC Milán a dalším velkým klubům

03.12.2019 | redakce
 

U11: Proti AC Milán a dalším velkým klubům Třídenní mezinárodní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika se povedl. Mezi pozvanou čtrnáctkou týmů nechyběla ani MFK Karviná.

 

Karvinští vstoupili do turnaje pátečním derby proti Baníku, které přineslo hned osm gólů a těsnou porážku 3:5. Poté přišel debakl 0:9 s celkovým vítězem MOL Vidi a na závěr prvního dne jasná výhra nad GKS Katowice 6:0. „Zejména výkony proti Baníku a Katovicím nás potěšily,“ řekl trenér MFK Karviná U11 René Vicher.

Během druhého dne doplatili jeho malí svěřenci na neproměňování šancí – prohra s Žilinou 1:6, s AC Milán 3:7 a se Slavií 1:4. Jedno vítězství a pět porážek ve skupině znamenalo nedělní boje o konečné 9. – 14. místo. Ani nedělní utkání plná nasazení se nepodařila hráčům MFK přetočit na svou stranu a tři porážky (s Plzní 1:3, se Slovanem Bratislava 1:3 a s Vítkovicemi 0:1) znamenaly konečné 13. místo!  Prestižní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika byl pro tým U11 příležitostí, jak se poměřit s těmi nejlepšími. „Herně jsme nepropadli, výsledkem je pro nás nahlédnutí, jak jsou naši hráči schopni využívat své dovednosti a schopnosti i v tak nabité konkurenci. Zkušenosti z turnaje bereme a budeme se i nadále chtít zlepšovat,“ hodnotil Vicher. 

Vítězem turnaje se stal maďarský tým MOL Vidi, před Slavií Praha a italským velkoklubem AC Milán. Turnaje se zúčastnilo 14 týmů z šesti zemí Evropy. Veškeré výsledky turnaje najdete ZDE!

Fotogalerie

       
 

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem