Generální partner
Světlý režim
3. prosinec 2019

U11: Proti AC Milán a dalším velkým klubům

Třídenní mezinárodní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika se povedl. Mezi pozvanou čtrnáctkou týmů nechyběla ani MFK Karviná.
Karvinští vstoupili do turnaje pátečním derby proti Baníku, které přineslo hned osm gólů a těsnou porážku 3:5. Poté přišel debakl 0:9 s celkovým vítězem MOL Vidi a na závěr prvního dne jasná výhra nad GKS Katowice 6:0. „Zejména výkony proti Baníku a Katovicím nás potěšily,“ řekl trenér MFK Karviná U11 René Vicher.

Během druhého dne doplatili jeho malí svěřenci na neproměňování šancí – prohra s Žilinou 1:6, s AC Milán 3:7 a se Slavií 1:4. Jedno vítězství a pět porážek ve skupině znamenalo nedělní boje o konečné 9. – 14. místo. Ani nedělní utkání plná nasazení se nepodařila hráčům MFK přetočit na svou stranu a tři porážky (s Plzní 1:3, se Slovanem Bratislava 1:3 a s Vítkovicemi 0:1) znamenaly konečné 13. místo!  Prestižní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika byl pro tým U11 příležitostí, jak se poměřit s těmi nejlepšími. „Herně jsme nepropadli, výsledkem je pro nás nahlédnutí, jak jsou naši hráči schopni využívat své dovednosti a schopnosti i v tak nabité konkurenci. Zkušenosti z turnaje bereme a budeme se i nadále chtít zlepšovat,“ hodnotil Vicher. 

Vítězem turnaje se stal maďarský tým MOL Vidi, před Slavií Praha a italským velkoklubem AC Milán. Turnaje se zúčastnilo 14 týmů z šesti zemí Evropy. Veškeré výsledky turnaje najdete ZDE!

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii