Generální partner
Světlý režim
13. červen 2010

Fotbalový den MFK se vydařil

Fotbalový den s MFK přilákal na stadion Kovony spousty fanoušků. Ti mohli shlédnout fotbalový turnaj borců, a odpoledne bylo pro ně přichystáno vystoupení hudebních skupin.

Dopoledne patřilo fotbalovému turnaji borců. V něm si nejlépe počínalo mužstvo Statutárního města Karviná, které se radovalo z prvenství. Ve vítězném týmu se představil například náměstek primátora a zároveň předseda fotbalového klubu MFK OKD Jan Wolf, několikanásobný mistr České republiky v házené Tomáš Heinz, či bývalí prvoligoví fotbalisté Petr Mašlej a Marek Bielan. Jeden z největších favoritů, společnost OKD, se musela spokojit až se čtvrtým místem.

Odpolední část programu byla vyhrazena malým fotbalovým nadějím, které plnily nejrůznější úkoly a nejlepší z nich byly přijaty do našeho klubu. Ostatní děti se mohly po splnění záludných nástrah radovat ze sladkostí, jenž pro ně přichystal primátor města Tomáš Hanzel.

Dospělí návštěvníci si přišli na své při vystoupení hudebních skupin HEC, Abba revival, a Legendy se vrací. S troškou do mlýna přispěla i účastnice letošní Superstar Markéta Konvičková, která nadchla především mladší obecenstvo.

Vrcholem celého dne bylo ocenění nejlepšího fotbalisty MFK OKD a vyhlášení nejlepších hráčů mládežnických celků.

„Jsme velice rádi, že se nám za přispění sponzorů podařilo uspořádat tento úspěšný sportovně – kulturní den. Poděkování patří statutárnímu městu Karviná, firmě SSKA, Kuman, Lupieński,Dalkia, SOD, Jan Hořavka, a Sartoris. To samé platí i o firmě Rodnex a společnosti Lázně Darkov, které darovaly ceny do soutěže,“ uvedla marketingová manažerka Jana Hanzlová.

Přinášíme Vám bohatou fotogalerii z Fotbalového dne.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.