Mlade talenty

Fotbalový den MFK se vydařil

13.06.2010 | Redakce
 

Fotbalový den MFK se vydařil Fotbalový den s MFK přilákal na stadion Kovony spousty fanoušků. Ti mohli shlédnout fotbalový turnaj borců, a odpoledne bylo pro ně přichystáno vystoupení hudebních skupin.

 

Dopoledne patřilo fotbalovému turnaji borců. V něm si nejlépe počínalo mužstvo Statutárního města Karviná, které se radovalo z prvenství. Ve vítězném týmu se představil například náměstek primátora a zároveň předseda fotbalového klubu MFK OKD Jan Wolf, několikanásobný mistr České republiky v házené Tomáš Heinz, či bývalí prvoligoví fotbalisté Petr Mašlej a Marek Bielan. Jeden z největších favoritů, společnost OKD, se musela spokojit až se čtvrtým místem.

Odpolední část programu byla vyhrazena malým fotbalovým nadějím, které plnily nejrůznější úkoly a nejlepší z nich byly přijaty do našeho klubu. Ostatní děti se mohly po splnění záludných nástrah radovat ze sladkostí, jenž pro ně přichystal primátor města Tomáš Hanzel.

Dospělí návštěvníci si přišli na své při vystoupení hudebních skupin HEC, Abba revival, a Legendy se vrací. S troškou do mlýna přispěla i účastnice letošní Superstar Markéta Konvičková, která nadchla především mladší obecenstvo.

Vrcholem celého dne bylo ocenění nejlepšího fotbalisty MFK OKD a vyhlášení nejlepších hráčů mládežnických celků.

„Jsme velice rádi, že se nám za přispění sponzorů podařilo uspořádat tento úspěšný sportovně – kulturní den. Poděkování patří statutárnímu městu Karviná, firmě SSKA, Kuman, Lupieński,Dalkia, SOD, Jan Hořavka, a Sartoris. To samé platí i o firmě Rodnex a společnosti Lázně Darkov, které darovaly ceny do soutěže,“ uvedla marketingová manažerka Jana Hanzlová.

Přinášíme Vám bohatou fotogalerii z Fotbalového dne.

• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
19.8. - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem