Generální partner
Světlý režim
10. srpen 2010

Vladan Milosavljev: Fanoušci Karviné jsou jako moje rodina

FK má za sebou dva zápasy druhé ligy, v nichž získal všechny body. Nemalou zásluhu na tom měl populární srbský záložník Vladan Milosavljev, který nám poskytl rozhovor.

Karviná vstoupila do sezóny ve velkém stylu a po dvou zápasech se usadila na první příčce se skóre 7:1.

"Všichni jsme rádi, že nám to tak vyšlo. Já jsem určitě nepočítal s tím, že dva góly dám a na další dva přihraji Mišinskému," řekl vFotbalu Milosavljev.

Gól do sítě Mostu padl po akrobatické střele a vypadalo to, že i sám záložník Karviné byl střelou překvapen.

"Byl to hodně šťastný gól. Mišinský nacentroval a já kopal z voleje. Míč se nějak divně odrazil a ani gólman ani já jsme nečekali, že odrazem od tyče nakonec skončí v brance," popsal moment srbský záložník.

O Karviné se mluví jako o adeptovi na postupové boje, jak to vnímá Vladan Milosavljev?

"Kádr na to určitě máme, ale hrozně těžko se o tom spekuluje. Musíme se koukat na naše výsledky a jít zápas od zápasu. Na postup mají šanci další kvalitní týmy jako Jihlava, Dukla nebo Zlín."

Karviná se prezentuje ofenzivním fotbalem. Zeptali jsme se, jak to třiadvacetileté opoře MFK vyhovuje.

"Ofenzivní fotbal se zde začal hrát s příchodem trenéra Balcárka. Hrajeme systémem 4-1-4-1 nebo 4-2-3-1. V ofenzivě hrajeme s třemi útočníky. Jelikož jsem ofenzivní hráč, tak mi tento styl náramně vyhovuje, což se zatím ukazuji i na hřišti."

Celý článek naleznete na fotbalovém serveru www.vfotbal.cz

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?