Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2010

Remíza je zasloužená, říká Josef Hoffmann

Jeden z nejzkušenějších karvinských hráčů Josef Hoffmann se pustil do krátkého zhodnocení zápasu s Duklou Praha.

Chyběly jen tři minuty do konce zápasu, když rozhodčí písknul do píšťalky a nekompromisně ukázal na penaltový puntík. K pokutovému kopu se postavil Chigou a nedal Kafkovi žádnou šanci. „Je to škoda. Mezi obránci propadl míč a Vlado Milosavljev zatáhl soupeře za dres. Penalta se mohla a nemusela pískat. Rozhodčí se však rozhodl pro první možnost,“ vrací se k důležitému momentu zápasu obránce Josef Hoffmann.

Rozhodující bylo i neproměňování šancí. Stoprocentní tutovku zahodil Milosavljev a deset minut před koncem i Opic. „Oba dva řešili své příležitosti, jak nejlépe uměli. Teď už se s tím nedá nic dělat. Příště se musíme soustředit na zakončování akcí,“ dodává Josef Hoffmann.

A jak viděl utkání? „Myslím si, že vzhledem k průběhu je remíza spravedlivým vyústěním. Sice jsme přišli o dva body, ale mohli jsme také ztratit všechny bodíky. Remíza k tomuto duelu asi patřila,“ je přesvědčený Hoffmann.

Dukla byla prozatím nejsilnějším protivníkem, se kterým jsme se utkali. „Věděli jsme, že mají velmi rychlé hráče. Proto jsme hráli v hlubokém bloku a měli jsme vyrážet do rychlých útoků. Jenomže se nám to v závěru nedařilo a tlak Pražanů sílil,“ říká Josef Hoffmann.

Proč se nám nepovedlo otupit nátlakovou hru Pražanů? „Zbytečně jsme ztráceli míče. Dukla se za každou cenu tlačila dopředu a bušila do nás. A my jsme to neustáli,“ ukončil krátké povídání Josef Hoffmann.

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii