Mlade talenty

Remíza je zasloužená, říká Josef Hoffmann

16.08.2010 | Redakce
 

Remíza je zasloužená, říká Josef Hoffmann Jeden z nejzkušenějších karvinských hráčů Josef Hoffmann se pustil do krátkého zhodnocení zápasu s Duklou Praha.

 

Chyběly jen tři minuty do konce zápasu, když rozhodčí písknul do píšťalky a nekompromisně ukázal na penaltový puntík. K pokutovému kopu se postavil Chigou a nedal Kafkovi žádnou šanci. „Je to škoda. Mezi obránci propadl míč a Vlado Milosavljev zatáhl soupeře za dres. Penalta se mohla a nemusela pískat. Rozhodčí se však rozhodl pro první možnost,“ vrací se k důležitému momentu zápasu obránce Josef Hoffmann.

Rozhodující bylo i neproměňování šancí. Stoprocentní tutovku zahodil Milosavljev a deset minut před koncem i Opic. „Oba dva řešili své příležitosti, jak nejlépe uměli. Teď už se s tím nedá nic dělat. Příště se musíme soustředit na zakončování akcí,“ dodává Josef Hoffmann.

A jak viděl utkání? „Myslím si, že vzhledem k průběhu je remíza spravedlivým vyústěním. Sice jsme přišli o dva body, ale mohli jsme také ztratit všechny bodíky. Remíza k tomuto duelu asi patřila,“ je přesvědčený Hoffmann.

Dukla byla prozatím nejsilnějším protivníkem, se kterým jsme se utkali. „Věděli jsme, že mají velmi rychlé hráče. Proto jsme hráli v hlubokém bloku a měli jsme vyrážet do rychlých útoků. Jenomže se nám to v závěru nedařilo a tlak Pražanů sílil,“ říká Josef Hoffmann.

Proč se nám nepovedlo otupit nátlakovou hru Pražanů? „Zbytečně jsme ztráceli míče. Dukla se za každou cenu tlačila dopředu a bušila do nás. A my jsme to neustáli,“ ukončil krátké povídání Josef Hoffmann.

• Janečka nemůže hrát
včera - Sobotní duel v Příbrami musí Marek Janečka vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila DK LFA na svém zasedání!

• Molitorisz na kvalifikaci U17
před 2 dny - Matyáši Molitoriszovi dorazila nominační pozvánka na 1. fázi kvalifikace o ME kategorie U17. Reprezentační sedmnáctku čeká od 25. září do 1. října kvalifikační turnaj ve Finsku proti domácím (25.9.), Moldavsku (28.9.) a Bosně a Hercegovině (1.10.). Mezi náhradníky čekají na šanci Roman Fukala s Oliverem Jurčákem!

• U19&U17: Se Slavií už v pátek
17.9. - Ze soboty na pátek byly po dohodě klubů přesunuty zápasy mezi dorosteneckými týmy Karviné a Slavie Praha. Nové termíny a časy pro kategorie U19 a U17 jsou pátek 20. září v 13:15 hod. a 15:30 hod. Hrát se bude na Kovoně.

• Sestřih remízy s Bohemkou
16.9. - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
16.9. - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
14.9. - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
×
Dnes v 16:30
1.FK Příbram
MFK Karviná
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem