Generální partner
Světlý režim
29. srpen 2010

Beránkovi se premiéra povedla, Kladno vyhrálo v Karviné

S možností, že by podceňované Kladno mohlo vyhrát nad Karvinou, se příliš nepočítalo. Středočeši ale nakonec slaví zisk tří bodů.

MFK Karviná – SK Kladno 0:2 (0:2)

Přitom domácí začali poměrně dobře. Po Mišinského perfektní přihrávce se v dobré střelecké pozici ocitl rychlonohý Vladan Milosavljev, jenže zakončení mu nevyšlo a míč lapil gólman Tesař.

Potrestání této nevyužité příležitosti přišlo už ve 4. minutě. Do zakončení se prodal Zachariáš a lehkou tečí poslal Kladno nečekaně do vedení. Tentýž hráč o několik minut později využil chyby Suchého a zvýšil dokonce na rozdíl dvou branek.

Ovšem mohlo být pro Karvinou dokonce ještě hůř. Po akci Cigánka a Klinky se musel pořádně činit gólman Kafka, který se štěstím vyrazil míč nohou.

Po změně stran začala Karviná konečně utočit a výsledkem bylo několik zajímavých gólovek. Tu první si připsal útočník Vladimír Mišinský, jenž ale narazil na jistého Tesaře.

Celý článek naleznete na fotbalovém serveru www.vfotbal.cz

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii