Generální partner
Světlý režim
29. srpen 2010

Beránkovi se premiéra povedla, Kladno vyhrálo v Karviné

S možností, že by podceňované Kladno mohlo vyhrát nad Karvinou, se příliš nepočítalo. Středočeši ale nakonec slaví zisk tří bodů.

MFK Karviná – SK Kladno 0:2 (0:2)

Přitom domácí začali poměrně dobře. Po Mišinského perfektní přihrávce se v dobré střelecké pozici ocitl rychlonohý Vladan Milosavljev, jenže zakončení mu nevyšlo a míč lapil gólman Tesař.

Potrestání této nevyužité příležitosti přišlo už ve 4. minutě. Do zakončení se prodal Zachariáš a lehkou tečí poslal Kladno nečekaně do vedení. Tentýž hráč o několik minut později využil chyby Suchého a zvýšil dokonce na rozdíl dvou branek.

Ovšem mohlo být pro Karvinou dokonce ještě hůř. Po akci Cigánka a Klinky se musel pořádně činit gólman Kafka, který se štěstím vyrazil míč nohou.

Po změně stran začala Karviná konečně utočit a výsledkem bylo několik zajímavých gólovek. Tu první si připsal útočník Vladimír Mišinský, jenž ale narazil na jistého Tesaře.

Celý článek naleznete na fotbalovém serveru www.vfotbal.cz

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.