Generální partner
Světlý režim
31. srpen 2010

Rozhodly první dvě střely Kladna na branku, shodli se trenéři

Karviná po těžké prohře ve Vlašimi chtěla vše odčinit v domácím zápase s Kladnem. To ale s novým koučem Beránkem překvapilo a odvezlo si dvoubrankovou výhru.

"Viděli jsme dramatické střetnutí s velkým počtem šancí na obou stranách. Oba týmy se nevyvarovaly chyb, my jsme je potrestali. Z prvních dvou střel jsme dali dvě branky, což určilo průběh utkání. Z naší strany byla lepší první půle. V té druhé jsme se dostali pod tlak. Výborně nás však podržel brankář Tesař. Jen mě mrzí těžké zranění Kabeleho, který utrpěl otřes mozku a nevypadá to vůbec dobře," začal sumírovat Beránek.

S tím, že klíčová byla zahozená šance Karviné a následná branky Zachariáše rozhodly, souhlasil i jeho protějšek.

"Utkání rozhodly ty první dvě branky. Paradoxně jsme chtěli na soupeře vlítnout, ale svou šanci jsme nevyužili, když šel Milosavljev sám na gólmana. Kdyby to proměnil, mohlo to vypadat jinak. Na kdyby se však fotbal nehraje. Soupeř nám dal ze dvou střel dva góly. Pořád máme problémy vzadu, ač tam zkouším různé typy hráčů, tak nás soupeř trestá z každé střely na bránu. Od té dvacáté minuty, kdy jsme prohrávali 0:2, to pro nás bylo těžký," řekl Balcárek a pokračoval.

"Chtěli jsme tomu pomoci střídáním. Soupeře jsme dostali pod tlak, měli jsme pět nebo šest šancí. Bohužel nedáváme góly. Dostali jsme se do té situace sami, sami se z ní musíme dostat."

Celý článek naleznete na fotbalovém serveru www.vfotbal.cz

Rozhovory Rozhovory
čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii