Generální partner
Světlý režim
25. únor 2011

Školení z fotbalových pravidel

Jedinečnou akci nemající v České republice obdoby, uspořádal klub MFK OKD Karviná, který pro své fanoušky zajistil odborné školení z fotbalových pravidel.

Historie fotbalu i pravidel, posuzování herních situací, rozbor sporných okamžiků. A na závěr krátký test z přednášené látky. To vše si vyzkoušeli ti, kteří dnes dorazili na fotbalový stadion MFK OKD Karviná, kde se konalo školení z pravidel kopané.

Všichni přítomní se navíc zapsali do dějin českého fotbalu. Ještě žádný fotbalový klub v České republice neuspořádal pro své fanoušky takovéto školení. Karviná je v tomto ohledu průkopníkem a věřme, že tento projekt podpoří i jiná mužstva.

Přinášíme Vám fotogalerii z dnešního školení fanoušků.Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.