Generální partner
Světlý režim
27. únor 2011

Juniorka ani tentokrát nezaváhala

Ani v dalším přípravném utkání nenašli hráči juniorky svého přemožitele. Po výhrách nad Drogomyślí, béčkem Frýdku – Místku a Lokomotivou Petrovice, si tentokrát poradili i se Šilheřovicemi.

MFK OKD Karviná B – Šilheřovice 2:1 (2:1)

Branky MFK OKD Karviná: 3. Káňa, 41. Graňák

Sestava MFK OKD Karviná:

1. poločas: Kotrla – Zahatlan, Bielan, Suchý, Pacanovský – Kubiena, Janík, Graňák, Timp – Opic, Káňa

2. poločas: Kotrla – Večeřa, Zielonka, Mleziva, Pacanovský – Lipovský, Koutný, Korč, Žebrok – Opic, Papcún

V tomto roce se mohou fotbalisté karvinské rezervy pyšnit stoprocentní úspěšností. Jejich posledním úlovkem byly Šilheřovice. Tato výhra však byla utrápená. Výkon našeho družstva nebyl optimální, chyběl nám především klid v koncovce, a také vázla kombinace.

Přitom start do zápasu jsme měli ideální. Již ve 3. minutě vysunul Opic rozběhnutého Káňu, který samostatný únik vyřešil lehkým dloubákem – 1:0.

Jenže toto vedení nemělo dlouhého trvání. V 7. minutě si do vápna naběhl útočník Šilheřovic a z pěti metrů vyškolil Kotrlu – 1:1.

Poté hra upadla do podprůměru. A stejně podobně vypadalo i zakončení několika akcí. Nejprve obrovskou příležitost zazdil Martin Opic, který se prokličkoval obranou, ale následná razantní střela skončila vysoko nad.

Lehkovážně naložil se svou šancí Timp. Ačkoli měl dostatek času i prostoru, zvolil to nejhorší možné zakončení. Místo tvrdé umístěné střely se rozhodl pro nepříliš umístěný lob.

Stejně neúspěšně dopadl pokus Káni. Radost mu zkazila tyčka, od které se míč odrazil zpátky do hřiště.

Naštěstí pro karvinské se ve 41. minutě trefil Graňák. Na jeho ránu si sice šilheřovický gólman sáhnul, ale míč přece jen skončil v bráně – 2:1.

Definitivně zlomit odpor hostí mohli o minutu později Timp s Opicem. Po rychlém protiútoku našel Timp křížnou přihrávkou napříč pokutovým územím Opice, ale ten pouze nastřelil vybíhajícího brankáře.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii