Generální partner
Světlý režim
7. březen 2011

Osmnáctka si vyšlápla na muže Cieszyna

Cenné vítězství si na své konto připsala naše osmnáctka. Ta dokázala porazit muže Cieszyna vysoko 4:1. Přinášíme Vám výsledky dorostu a mládeže.

MFK OKD Karviná U18 – Cieszyn muži 4:1 (4:1)

Branky MFK OKD Karviná: 15. Egri, 22. Lukosz, 30. Seget, 41. Legierski

Sestava MFK OKD Karviná: Nikiel - Lukosz, Dančík, Šiška (46. Bizoň), Galocz (46. Třaskalík) - Egri, Maljar, Mleziva, Seget (46. Hankus) - Nowak (46. Owczarzy), Legierski (46. Skoč)

Zápas jsme vyhráli zaslouženě. Po celé střetnutí jsme měli spousty šancí, které jsme bohužel nevyužili. V utkání hráli dobře Lukosz, Egri a Mleziva.

.

MFK OKD Karviná U15 - GKS Katowice 2:1 (1:1)

Branky MFK OKD Karviná: 18. Leibl, 37. Moskál

Sestava MFK OKD Karviná: Mušec - Kurz (36. Franek), Leibl, Szkuta, Jadamík (36. Malík) - Hubáček (36. Puškáč), Kamiňski, Molnári, Tomeček - Moskál, Chnúrik (36. Reis)

Ve vyrovnaném utkání s kvalitním soupeřem vybojovali kluci po dobrém výkonu vítězství. První gól jsme dali v 18minutě. Kamiňski kopal roh a míč se dostal k úplně volnému Leiblovi, který skóroval. V 37. minutě poslal Molnári krásnou přihrávku Moskálovi do běhu a ten prostřelil brankáře hostí. Je jen škoda, že další naše brankové příležitosti zůstaly nevyužity.

.

MFK OKD Karviná U14 - GKS Katowice 2:5 (0:4)

Branky MFK OKD Karviná: 40. Putyera, 60. Hilbert

Sestava MFK OKD Karviná: Sliva (36. Němeček) - Ženíšek, Kolek, Matějek (36. Gasior), Budina - Čermák, Hilbert (60. Molnári), Putyera, Galusek (36. Malyjurek) - Řapek, Červený

.

Jastrzebie - MFK OKD Karviná U13 0:3 (0:1)

Branky MFK OKD Karviná: 24. Všetička, 34. Lingr, 52. Kondziolka

Sestava MFK OKD Karviná: Koziel - Zeisberger, Dostál, Michailidis, Kondziolka - Poštulka, Lingr, Bolec, Chloň - Berešík, Všetička

Toto přípravné střetnutí jsme zvládli velmi dobře. Soupeř byl kvalitní, a proto nám utkání určitě něco dalo. Do zápasu jsme šli v pozměněné sestavě, co se týče obrany, a tak prvořadým úkolem bylo neinkasovat. Kluci to zvládli bravurně, a navíc byli hodně aktivní směrem dopředu, což nám přineslo tří krásné góly po pěkných akcích. Celé mužstvo si zaslouží pochvalu.

.

Jastrzebie - MFK OKD Karviná U12 2:3 (0:1)

Branky MFK OKD Karviná: 36. a 58. Swaczyna, 15. Macko

Sestava MFK OKD Karviná: Lipták (30. Kula) - Király, Piecha, Vrba, Motyčka (30. Szafarczyk) - Kožusznik (30. Szotkowski), Kvapil, Cieslawski, Macko - Swaczyna, Hruška (30. Egermajer)

Dnešní utkání bylo první v přípravě, které jsme mohli odehrát na velkém hřišti. První poločas jsme měli více ze hry a pohlednou hru ještě více ozdobil krásným průnikem náš střední záložník René Macko, který prošel přes tři hráče a přesně zakončil. Začátek druhé půle nám také vyšel a po pěkné trefě Swaczyny jsme vedli již 2:0. Od tohoto okamžiku jsme začali dělat chyby a soupeř nás dvakrát potrestal. Kluci se ale nepoložili a odměnou jim byl vítězný gól tři minuty před koncem. Pochvalu zaslouží celé družstvo, především záložní řada a stále se zlepšující brankář Lipták.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.