Generální partner
Světlý režim
10. březen 2011

MFK OKD Karviná uspěla s protestem

Komise rozhodčích dnes dala za pravdu fotbalovému klubu MFK OKD Karviná a potrestala rozhodčího Lercha omezením delegací na 4 zápasy.

Komuniké ze zasedání Komise rozhodčích ČMFS ze dne 10. 3. 2011

Komise rozhodčích ČMFS na svém dnešním zasedání hodnotila sporné momenty 18. a 19. kola Gambrinus ligy a 16. kola II. ligy.

Komise před svým zasedáním obdržela dva protesty, kterými se zaobírala.

1. Podnět od FC Viktoria Plzeň na řízení utkání Slovácko – Viktoria Plzeň (19. kolo) proti verdiktu asistenta Moudrého. Komise celou problematiku daného utkání řešila a zaujala stanovisko, nicméně vzhledem k formálním nedostatkům v protestu samotné (nesplnění soutěžního řádu), tento nebyl komisí projednáván a FC Viktoria Plzeň bude požádána o dodatečné doplnění všech náležitostí protestu, tak aby splňoval veškeré náležitosti dle soutěžního řádu a mohl být následně projednán. Nicméně přijala opatření vůči asistentu rozhodčího Jaroslavu Moudrému, který byl vyřazen z listiny rozhodčích profesionálních soutěží.

2. Podnět od MFK OKD Karviná na řízení utkání 16. kola II. ligy s FK Baník Most rozhodčím Lerchem. Tento podnět byl projednán a komise částečně vyhověla protestu navrhovatele a rozhodčímu Lerchovi omezila delegaci na 4 soutěžní utkání.

(Zdroj: Oficiální stránky ČMFS – URL: www.nv.fotbal.cz [citováno 10. března 2011].

Během pátečního podvečeru zveřejníme pod tímto článkem video s inkriminovanými okamžiky.

VIDEO

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii