Mlade talenty

Hlučín je nebezpečný, říká Lukáš Horváth

11.03.2011 | Redakce
 

Hlučín je nebezpečný, říká Lukáš Horváth Regionální derby pomalu klepe na dveře. V dnešním rozhovoru s novou posilou MFK OKD Lukášem Horváthem se dozvíte, jak se naše mužstvo na tento duel připravuje.

 

První zápas dopadl tak, jak dopadl. Co bylo hlavní příčinou porážky?

Nehráli jsme zase tak špatně, abychom měli prohrát. Začátek utkání jsme sice trochu prospali, ale poté se hra srovnala. Určitě bychom si zasloužili za předvedený výkon remízu. Jenže velkou roli zde sehrál rozhodčí, který nás poškodil. Ale jen na sudího se nemůžeme vymlouvat. Chybělo nám kousek štěstí, abychom si z Mostu nějaký ten bodík přivezli. Stačilo, abychom proměnili nějakou šanci.

Teď je před námi duel s Hlučínem. A favorit je předem daný, souhlasíte?

Samozřejmě, že je favorit utkání jasný. Nic jiného než výhru nebereme. Věřím, že se na nás přijde podívat hodně fanoušků a doženou nás svými hlasivkami ke třem bodům. Cíl je pro tento zápas jednoznačně daný: vítězství!!!

Co víte o Hlučínu?

Proti Hlučínu jsem si zahrál přípravák. Takže o nich vím, že mají mladé a šikovné mužstvo. Budeme si na ně muset dát pozor. Přestože jsou na posledním místě, jejich hra je velmi nebezpečná.

Jak probíhala příprava na tento důležitý duel?

Na nedělní střetnutí jsme se poctivě připravovali celý týden. Hlavně jsme museli ze sebe setřást nešťastnou porážku z Mostu. Prohru jsme již hodili za hlavu a nyní jsme připraveni udělat maximum pro zisk tří bodů.

Během jednoho týdne se střetnete s mužstvy z obou pólů tabulek. V neděli s posledním Hlučínem, a o týden později s Duklou Praha. Který zápas bude z vašeho hlediska těžší? Duel s Hlučínem, který musíme vyhrát, nebo střetnutí na Julisce, kde se od vás tři body nečekají?

Myslím si, že domácí zápas bude mnohem těžší než na Dukle. Hlučín bude ze zabezpečené obrany vyrážet k rychlým brejkům. Kdežto my budeme jejich obranný val dobývat. Naopak do Prahy pojedeme uvolněnější. Dukla bude chtít tvořit hru, a nezabetonuje to jako Hlučín. My se ale neohlížíme na soupeře. Je nám jedno, proti jakému protivníkovi nastoupíme. V této soutěži se dá porazit kdokoliv, ať již je na prvním místě, nebo mu patří poslední příčka.

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem