Generální partner
Světlý režim
15. květen 2009

Porazíme finalistu Poháru ČMFS?

Ve středu si Slovácko poradilo s mistrovskou Slavií a po výsledcích 1:0 a 2:1 ji vyřadilo z Poháru ČMFS. Uhraje náš tým na Městském stadionu v Uherském Hradišti lepší výsledek než Slavia Praha?

„Soupeř má sílu, ale nemáme z něho strach. Navíc beru Slovácko jako ligový tým. Svým zázemím a kvalitou kádru si zaslouží hrát Gambrinus ligu. Přesto si tam jedeme pro výhru, nebo přinejmenším pro bod,“ myslí si útočník Vladimír Mišinský. Do utkání je už připraven zasáhnout brankář Tomáš Kučera. „Jsem připravený nastoupit, ale vše bude záležet na trenérovi. Jestli mě postaví, odvedu pro tým stoprocentní výkon a věřím, že si nějaké body odvezeme. Očekávám, že to bude velice dobrý zápas před skvělou diváckou kulisou. Navíc se bude hrát pod umělým osvětlením, což přináší spestření pro fanoušky. Naší výhodou může být, že Slovácko má v nohách 4 utkání ve čtrnácti dnech. Na druhou stranu jsou povzbuzeni výhrou nad Slavií Praha a psychicky jsou na tom velmi dobře,“ říká Tomáš Kučera. Srbský záložník v karvinských řadách Vladan Milosavljev k tomu dodává: „To, že Slovácko s přehledem vyřadilo Slavii pro nás nic neznamená. Hrajeme stále lépe a lépe a nemám obavy, že bychom dopadli stejně jako klub z Edenu. Do hry dáme úplně všechno, abychom svým výsledkem potěšili všechny fandy MFK OKD Karviná. A tím je nalákali do ochozů k dalšímu atraktivnímu duelu s Duklou Praha.

Střetnutí se Slováckem se odehraje tuto sobotu v 19 hodin. On – line přenos z tohoto zápasu můžete sledovat na serveru www.onlajny.cz.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.