Mlade talenty

A-tým má volno! V kabině se sejde 3. ledna

18.12.2018 | redakce
 

A-tým má volno! V kabině se sejde 3. ledna Ihned po nedělním utkání v Plzni začala hráčům a realizačnímu týmu dovolená. Znovu se všichni potkají na startu zimní přípravy ve čtvrtek 3. ledna.

 

Poměrně krátké volno využijí všichni k chvilkám se svými nejbližšími. Podzimní část byla kvůli novému formátu soutěže delší. Karvinští absolvovali devatenáct ligových utkání, tři pohárové a deset přípravných – to vše od půlky června do půlky prosince.

Oproti zvyklostem z předešlých let bude mít většina hráčů úplné volno bez individuálních tréninkových plánů. „Podzim byl dlouhý a skončili jsme týden před Štědrým dnem. Tím, že hned třetího ledna začínáme, jsme chtěli dát těm nejvytíženějším hráčům úplné volno. Potřebují si odpočinout,“ vysvětlil trenér Norbert Hrnčár.

Se svým trenérským kolegou je v klubu měsíc - adaptace proběhla rychle. „Všechno šlo a jde hladce, sžili jsme se s prostředím. Dny trávíme převážně na stadionu, ale takový už je fotbalový život. O Vánocích budu s rodinou, ale samozřejmě v hlavě se mi budou promítat i fotbalové věci spojené s přípravou a následně s jarní částí sezóny,“ dodal Hrnčár.  


A kam se fotbalisté rozjeli (rozletěli)? Tady je malá ochutnávka… Nejdál to má domů Eric Ramirez, který se vydal do Venezuely. Zdatně mu sekunduje Adriel D´Avila Ba Loua s cílovou destinací Pobřeží Slonoviny.

O poznání blíže má k domovu třetí do party Soufiane Dramé, který bydlí ve Francii u města Montpellier. Dvaadvacetiletý hráč absolvoval krátký let z Prahy do Paříže a potom přejezd rychlovlakem TGV.

V relativně přívětivé vzdálenosti autem vyrazili domů také Aleš Mertelj (Slovinsko), Gergö Kocsis (Maďarsko), oba bosenští hráči Benjamin Čolić s Bojanem Letićem a pochopitelně i Slováci. Během volna se nacestuje i gólman Martin Berkovec, který bude pendlovat mezi Prahou a Chebem - tato trasa se může na první pohled zdát v pohodě, jenže zabere autem poctivé dvě hodiny. „Jsem už zvyklý,“ zasmál se.

Zahájení zimní přípravy je v plánu, jak už bylo zmíněno výše, ve čtvrtek 3. ledna 2019 v pravé poledne.

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem