Mlade talenty

A-tým má volno! V kabině se sejde 3. ledna

18.12.2018 | redakce
 

A-tým má volno! V kabině se sejde 3. ledna Ihned po nedělním utkání v Plzni začala hráčům a realizačnímu týmu dovolená. Znovu se všichni potkají na startu zimní přípravy ve čtvrtek 3. ledna.

 

Poměrně krátké volno využijí všichni k chvilkám se svými nejbližšími. Podzimní část byla kvůli novému formátu soutěže delší. Karvinští absolvovali devatenáct ligových utkání, tři pohárové a deset přípravných – to vše od půlky června do půlky prosince.

Oproti zvyklostem z předešlých let bude mít většina hráčů úplné volno bez individuálních tréninkových plánů. „Podzim byl dlouhý a skončili jsme týden před Štědrým dnem. Tím, že hned třetího ledna začínáme, jsme chtěli dát těm nejvytíženějším hráčům úplné volno. Potřebují si odpočinout,“ vysvětlil trenér Norbert Hrnčár.

Se svým trenérským kolegou je v klubu měsíc - adaptace proběhla rychle. „Všechno šlo a jde hladce, sžili jsme se s prostředím. Dny trávíme převážně na stadionu, ale takový už je fotbalový život. O Vánocích budu s rodinou, ale samozřejmě v hlavě se mi budou promítat i fotbalové věci spojené s přípravou a následně s jarní částí sezóny,“ dodal Hrnčár.  


A kam se fotbalisté rozjeli (rozletěli)? Tady je malá ochutnávka… Nejdál to má domů Eric Ramirez, který se vydal do Venezuely. Zdatně mu sekunduje Adriel D´Avila Ba Loua s cílovou destinací Pobřeží Slonoviny.

O poznání blíže má k domovu třetí do party Soufiane Dramé, který bydlí ve Francii u města Montpellier. Dvaadvacetiletý hráč absolvoval krátký let z Prahy do Paříže a potom přejezd rychlovlakem TGV.

V relativně přívětivé vzdálenosti autem vyrazili domů také Aleš Mertelj (Slovinsko), Gergö Kocsis (Maďarsko), oba bosenští hráči Benjamin Čolić s Bojanem Letićem a pochopitelně i Slováci. Během volna se nacestuje i gólman Martin Berkovec, který bude pendlovat mezi Prahou a Chebem - tato trasa se může na první pohled zdát v pohodě, jenže zabere autem poctivé dvě hodiny. „Jsem už zvyklý,“ zasmál se.

Zahájení zimní přípravy je v plánu, jak už bylo zmíněno výše, ve čtvrtek 3. ledna 2019 v pravé poledne.

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:1, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem