Generální partner
Světlý režim
14. říjen 2019

Autogramiáda celého týmu klepe na dveře

V Korso Karviná proběhne už zítra, tj. úterý 15. října velká autogramiáda celého týmu včetně trenérského štábu. Akce začne v 17:30 hodin.

Lovci autogramů a selfíček si přijdou na své. Klub MFK Karviná ve spolupráci s Korso Karviná a dalšími partnery zorganizovali akci pro všechny fanoušky.

Během celého podvečera budou v prodeji zlevněné vstupenky na nedělní domácí duel se Slováckem v ceně 50 Kč a bude probíhat prodej klubových suvenýrů. Za každý nákup fanoušci obdrží slosovatelný lístek a v 19 hodin proběhne losování o ceny od partnerů Bertyčky, STaRS Karviná, Pizzerie Na Studentské, Reatuarace Golf Resort Lipiny, Restaurace Ovečka, Radegast a Korso Karviná.

Akci zahájí vystoupení mažoretek Michelle Karviná. Všichni hráči i realizační tým se na své fanoušky těší, že prožijí prima úterní podvečer!  Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii