Generální partner
Světlý režim
16. říjen 2019

Autogramiáda slavila mezi fanoušky úspěch

Dlouhá řada čekala na celý tým v Korso Karviná. Během osmdesáti minut rozdali a podepsali prvoligoví fotbalisté nespočet kartiček, došlo na oblíbená selfíčka a fotky na památku.

Přestože byl avizovaný začátek celé akce na půl šestou odpolední, už o dobrých třicet minut dříve se první “nedočkavci“ postavili do řady a čekali na fotbalisty. Čas si mohli zkrátit nákupem klubových suvenýrů, za každý nákup obdrželi slosovatelný kupón o zajímavé ceny, které do soutěže věnovali partneři – Bertyčky, Pizzerie Na Studentské, Restaurace Ovečka, Radegast, STaRS Karviná, Restaurace Golf Resort Lipiny a Korso Karviná.

Z akce byla omluvena trojice Ján Krivák, Oliver Putyera a Erik Puchel, jinak dorazil kompletní tým včetně trenérů. Největší aplaus při uvítání sklidil kouč František Straka a záložníci Adriel Ba Loua s Markem Janečkou. „Tolik fanoušků jsme nečekali. Je fajn, že přišli a mohli jsme jim udělat radost svým podpisem nebo společnou fotografií. Doufám a věřím, že nás přijdou povzbudit i v neděli na domácí zápas proti Slovácku. Budeme je potřebovat,“ řekl Janečka, který stihl odpovídat i na všetečné dotazy moderátora.

    

Příjemné pozdní odpoledne zahájila děvčata (mažoretky) Michelle Karviná. Po několika ukázkách jejich umění už došlo na samotnou autogramiádu. Následovalo focení před nainstalovanou fotostěnou a na závěr tombola – každý si přišel na své. Fanoušci nezapomněli ani na neděli a kupovali si cenově zvýhodněné vstupenky na zápas se Slováckem.

Další příležitost potkat se s hráči, budou mít fanoušci na začátku prosince (termín bude upřesněn), kdy proběhne Vánoční jarmark, který se minulý rok setkal s velkou odezvou.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii