Mlade talenty

Autogramiáda slavila mezi fanoušky úspěch

16.10.2019 | redakce
 

Autogramiáda slavila mezi fanoušky úspěch Dlouhá řada čekala na celý tým v Korso Karviná. Během osmdesáti minut rozdali a podepsali prvoligoví fotbalisté nespočet kartiček, došlo na oblíbená selfíčka a fotky na památku.

 

Přestože byl avizovaný začátek celé akce na půl šestou odpolední, už o dobrých třicet minut dříve se první “nedočkavci“ postavili do řady a čekali na fotbalisty. Čas si mohli zkrátit nákupem klubových suvenýrů, za každý nákup obdrželi slosovatelný kupón o zajímavé ceny, které do soutěže věnovali partneři – Bertyčky, Pizzerie Na Studentské, Restaurace Ovečka, Radegast, STaRS Karviná, Restaurace Golf Resort Lipiny a Korso Karviná.

Z akce byla omluvena trojice Ján Krivák, Oliver Putyera a Erik Puchel, jinak dorazil kompletní tým včetně trenérů. Největší aplaus při uvítání sklidil kouč František Straka a záložníci Adriel Ba Loua s Markem Janečkou. „Tolik fanoušků jsme nečekali. Je fajn, že přišli a mohli jsme jim udělat radost svým podpisem nebo společnou fotografií. Doufám a věřím, že nás přijdou povzbudit i v neděli na domácí zápas proti Slovácku. Budeme je potřebovat,“ řekl Janečka, který stihl odpovídat i na všetečné dotazy moderátora.

    

Příjemné pozdní odpoledne zahájila děvčata (mažoretky) Michelle Karviná. Po několika ukázkách jejich umění už došlo na samotnou autogramiádu. Následovalo focení před nainstalovanou fotostěnou a na závěr tombola – každý si přišel na své. Fanoušci nezapomněli ani na neděli a kupovali si cenově zvýhodněné vstupenky na zápas se Slováckem.

Další příležitost potkat se s hráči, budou mít fanoušci na začátku prosince (termín bude upřesněn), kdy proběhne Vánoční jarmark, který se minulý rok setkal s velkou odezvou.

Fotogalerie

               
 

• Sobotní výsledky st. žáků
před 3 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem