Generální partner
Světlý režim
23. srpen 2019

B-TÝM: V neděli slezské derby rezervních týmů

Lídra Divize F pod vedením trenéra Čestmíra Kročila čeká třetí zápas nové sezóny a druhý v řadě v domácím prostředí. V neděli dopoledne nastoupí Karvinští proti béčku Opavy.
Rezervní celek si prozatím vede ve čtvrté nejvyšší soutěži na výbornou – oba své zápasy vyhrál při skóre 8:2! Pokračovat v nastoleném trendu by celý tým chtěl i v neděli. „Maximální zisk nás těší, ale pořád je na čem pracovat. Naši mladí kluci se dál musí sžívat s mužským fotbalem,“ prohlásil kouč Čestmír Kročil.

V neděli opět přivítá některé hráče A-týmu, kteří se nedostanou do nominace nebo nezasáhnou do ligového utkání ve Zlíně. „Doma chceme pravidelně bodovat, nejinak tomu bude i v neděli,“ dodal. 

Béčko Opavy funguje na podobné bázi jako domácí celek. Je složeno převážně z mladých hráčů a slouží k rozehrání čí nabrání zápasové praxe hráčů A-týmu SFC. Rezervní celek Slezského FC má po dvou kolech tři body – vyhrál 6:1 v Bohumíně a prohrál 2:4 ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Utkání Divize F MFK Karviná B – SFC Opava B začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 25. srpna v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Kostelník.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii