Generální partner
Světlý režim
1. prosinec 2023

BÉČKO: Podzimní statistiky půlmistra

Sedmigólový Brazilec Kahuan Vinicius, který byl zároveň nejvytíženějším hráčem na podzim, či nejtrestanější David Motyčka s osmi žlutými kartami. Základní statistický přehled vedoucího týmu MSFL je tady...

33 bodů za deset výher, tři remízy a čtyři porážky při skóre 36:21 znamená první místo v tabulce za vlčáky Baníkem B a Zlínskem. Nejvytíženějším hráčem týmu trenérů Marka Bielana a Radima Grussmanna je brazilský útočník Kahuan Vinicius. Ten nasázel sedm gólů, chyběl v jediném utkání a celkově strávil na hřišti 1330 minut. David Motyčka sice nechyběl ani v jednom utkání, ale posbíral "pouze" 1282 minut. Přes tisíc minut se dostal už pouze jeden fotbalista - Marek Bielan mladší.

Celkově zasáhlo v dresu MFK do třetiligové soutěže pětatřicet fotbalistů (včetně čtyř brankářů) jedenácti různých národností. Tým gólově táhli cizinci - nejlepším střelcem je již zmíněný Vinicius, který nastřílel sedm gólů. Šestkrát se trefil Emmanuel Ayaosi, třikrát pak Lucky Ezeh a Matej Franko.

Nejtrestanějším hráčem byl David Motyčka, který viděl osm žlutých karet. Zajímavostí jsou hned čtyři žluté karty brankáře Vladimíra Neumana, který však zasáhl pouze do pěti duelů. V průběhu podzimu viděli hned tři hráči kartu červené barvy - Ondřej Mrózek, Kauan Carneiro a Marek Bielan.


Celkem odehraných zápasů
17 – Motyčka, 16 – Vinicius, Molitorisz, 15 – Jurga, Bielan, 13 – Ayaosi, 12 – Brzóska, Jurčák, 11 – Franko, Trček, Kauan Carneiro, 10 – Hošek, 9 – Soukeník, 8 – Ražnatović, Fukala, Zedníček, 7 – Kaňák, Lapeš, 6 – Mrózek, Antovski, Ojora, 5 – Ezeh, 4 – Neuman, Traore, Žák, Rezek, 3 – Moses, 2 – Iván, Papalele, Boháč, Doležal, 1 – Bederka, Ulihanets, Okebe, Alokhin

Celkem odehraných minut
1330 – Vinicius, 1282 – Motyčka, 1267 – Bielan, 999 - Ayaosi, 848 - Franko, 754 - Hošek, 716 - Kauan Carneiro, 683 - Soukeník, 679 - Brzóska, 653 - Ražnatović, 642 - Molitorisz, 630 - Lapeš, 624 - Trček, 566 - Zedníček, 520 - Antovski, 497 - Mrózek, 423 - Ojora, 415 - Ezeh, 360 - Neuman, Traore, Žák, 320 - Jurga, 298 - Fukala, 251 - Rezek, 247 - Moses, 205 - Jurčák, 180 - Doležal, 169 - Boháč, 137 - Iván, 115 - Papalele, 94 - Kaňák, 90 - Bederka, 42 - Ulihanets, 4 - Alokhin, Okebe.

Góly
7 – Vinicius
6 – Ayaosi
3 – Ezeh, Franko
2 – Bielan, Iván, Rezek
1 – Traore, Trček, Molitorisz, Ražnatović, Moses, Žák, Soukeník, Ojora, Zedníček, Kauan Carneiro

Žluté karty
8 – Motyčka
5 – Zedníček, Vinicius
3 – Hošek, Brzóska, Jurčák, Bielan, Neuman
2 – Ayaosi
1 – Žák, Trček, Antovski, Ražnatović, Iván, Kauan Carneiro, Soukeník, Traore, Mrózek, Ojora, Jurga, Doležal

Červené karty
1 - Mrózek, Kauan Carneiro, Bielan

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo