Generální partner
Světlý režim
11. únor 2020

BOSPOR CUP: Druhé místo starších žáků!

Hala v Bohumíně patřila o víkendu BOSPOR CUPU, kterého se zúčastnili B žáci MFK Karviná. Ti starší obsadili výborné druhé místo, mladší skončili šestí.

V zajímavé konkurenci menších klubů se B žáci starší a mladší kategorie neztratili. Svěřenci Petra Špičky v sobotu suverénně ovládli svou základní skupinu a ve finále je čekal domácí, stejně suverénní, Bohumín. V domácím prostředí si nakonec Bospor připsal triumf po finálové výhře 3:1. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen karvinský Martin Hanusek.

Výsledky:
MFK-Krnov 2:0, MFK-Petřkovice 6:0, MFK-Stará Bělá 2:1, MFK-Havířov 1:0. Semifinále: MFK-Darkovičky 4:0. Finále: MFK-Bohumín 1:3.

Nedělní turnaj mladších žáků se stal kořistí Staré Bělé, která ve finále zdolala v duelu dvou neporažených týmů Nový Jičín. Tým pod vedením Iva Zwiase obsadil šestou příčku, když po třetím místě v základní skupině nestačil v souboji o páté místo na ostravské Petřkovice, kterým podlehl 1:3.

Výsledky:
MFK-Nový Jičín 2:3, MFK-Bohumín 1:1, MFK-Krzeszowice 1:0, MFK-Ostrava Jih 0:6. O 5. místo: MFK-Petřkovice 1:3.

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii