Mlade talenty

Ba Loua: Byla mi velká zima, bodovat se dalo

17.12.2018 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Ba Loua: Byla mi velká zima, bodovat se dalo Střelec jediného karvinského gólu v Doosan Areně Adriel D´Avila Ba Loua zažil po delší době, jak sám zmínil, opravdovou zimu. Takovou pamatuje naposledy z Dánska. Jeho kontaktní gól nakonec na body nestačil, utkání pouze na posledních dvacet minut zdramatizoval.

 

Gól na hřišti týmu, který z Ligy mistrů postoupil do Evropské ligy, musí těšit, že ano?
Dostal jsem hezký míč do náběhu a pak už to nebylo moc těžké umístit do sítě za brankáře Hrušku. Trefa na půdě týmu Ligy mistrů? To je moc hezké! Škoda jen, že můj gól nevedl k bodovému zisku.

Dalo se v Plzni bodovat? 
Asi ano, ale chyběla nám větší přesnost ve finální fázi. Žádné velké šance jsme neměli, spíš možnosti a pološance. Bohužel se nám je nepodařilo dotáhnout. 

Teplota pod nulou, do toho sněžilo. Nebyla vám zima?
Není to poprvé a asi ani naposledy, kdy jsem hrál v tak velké zimě. Ano, byla mi velká zima, na kterou jsem si musel po delší době zase zvyknout. To byl jediný problém (úsměv).

Nyní se už ohřejete, letíte domů na Vánoce.
Uvidím celou rodinu a kamarády, bude to fajn strávený čas. Ale 3. ledna se všichni znovu potkáme v Karviné - už se těším na jarní část sezóny!
• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem