Mlade talenty

Ba Loua: Byla mi velká zima, bodovat se dalo

17.12.2018 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Ba Loua: Byla mi velká zima, bodovat se dalo Střelec jediného karvinského gólu v Doosan Areně Adriel D´Avila Ba Loua zažil po delší době, jak sám zmínil, opravdovou zimu. Takovou pamatuje naposledy z Dánska. Jeho kontaktní gól nakonec na body nestačil, utkání pouze na posledních dvacet minut zdramatizoval.

 

Gól na hřišti týmu, který z Ligy mistrů postoupil do Evropské ligy, musí těšit, že ano?
Dostal jsem hezký míč do náběhu a pak už to nebylo moc těžké umístit do sítě za brankáře Hrušku. Trefa na půdě týmu Ligy mistrů? To je moc hezké! Škoda jen, že můj gól nevedl k bodovému zisku.

Dalo se v Plzni bodovat? 
Asi ano, ale chyběla nám větší přesnost ve finální fázi. Žádné velké šance jsme neměli, spíš možnosti a pološance. Bohužel se nám je nepodařilo dotáhnout. 

Teplota pod nulou, do toho sněžilo. Nebyla vám zima?
Není to poprvé a asi ani naposledy, kdy jsem hrál v tak velké zimě. Ano, byla mi velká zima, na kterou jsem si musel po delší době zase zvyknout. To byl jediný problém (úsměv).

Nyní se už ohřejete, letíte domů na Vánoce.
Uvidím celou rodinu a kamarády, bude to fajn strávený čas. Ale 3. ledna se všichni znovu potkáme v Karviné - už se těším na jarní část sezóny!
• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:1, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem