Generální partner
Světlý režim
27. červen 2022

Bažantnice na dva týdny azylem áčka

Z důvodu konání EURO WU19 se kompletně celý A-tým musel dočasně přestěhovat. Pomyslný stan rozbalili hráči a realizační tým v areálu U Bažantnice.

Stěhování začalo už v pátek během dopoledne a pokračovalo se v pondělí ráno. Hráči měli po volné neděli v pondělí ráno sraz už na Bažantnici, kde našli zázemí na příštích necelých čtrnáct dnů. „Celá budova je jen pro nás. Přestěhovali jsme se bez problémů, nemuseli jsme řešit žádné logistické trable. Máme s sebou veškeré tréninkové a zápasové oblečení a samozřejmě všechny potřebné tréninkové pomůcky,“ hlásil s úsměvem kustod Eduard Muryc.

Karvinští budou střídavě trénovat na Bažantnici a Kovoně, ve středu jedou do Polska k podvečernímu zápasu proti Termalice Nieciecza a v sobotu dopoledne je na domácím trávníku (zřejmě SC Kovona) čeká ligový Zlín.

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo