Generální partner
Světlý režim
24. září 2021

Béčko hostí v neděli Heřmanice

Ačkoliv má rezervní tým k dispozici pouze pětici zdravých kmenových fotbalistů, k nedělnímu diviznímu utkání nastoupí. Zápas proti Heřmanicím startuje na Bažantnici v 10:15 hodin.

Řídící orgán soutěž nevyhověl karvinské rezervě s žádostí o odložení utkání, proto svěřenci Marka Bielana půjdou do utkání i s řadou dorostenců. „Pro kluky to bude složité, vždyť deset dnů netrénovali a dorostenci v pátek hráli mistrovské utkání. Ale musíme se s tím popasovat, nic jiného nám nezbývá,“ prohlásil trenér Bielan.

Karvinští jsou na svém trávníku zatím stoprocentní a neradi by o tuto bilanci přišli. Takže o zvýšenou motivaci bude mít mladý "namixovaný" tým postaráno. „Každý zápas chceme vyhrát a tentokrát prostě dostanou prostor i mladí kluci, kteří aspoň přičichnou k mužskému fotbalu. Věřím, že kvalitu na to, abychom Heřmanice doma porazili, máme,“ dodal Marek Bielan.

Ostravské Heřmanice na tom v tabulce nejsou příliš dobře, mají pouze čtyři body a jsou předposlední. Ze sedmi utkání pouze v jednom vyhráli (porazili Opavu B 2:1), dále si připsali ještě jednu remízu (v Bohumíně) a hned pět porážek (v Bruntálu, s Rýmařovem, s Frenštátem, v Bílovci, s Polankou).

Utkání 9. kola MSD-F MFK Karviná B – FC Heřmanice Slezská začne v areálu U Bažantnice v neděli 26. září v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan David Poláček. Vstupné na utkání je 30 Kč, permanentky nejsou akceptovány. Před vstupem do areálu je nutné se prokázat bezinfekčností!


* Pokyny k vstupu do areálu vydané FAČR (hygienicko-protiepidemická opatření) jsou k nahlédnutí ZDE.

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo