Generální partner
Světlý režim
9. říjen 2021

Béčko hraje na Bažantnici s Bílovcem

Přestože probíhá reprezentační přestávka, nižších soutěží se netýká. A tak rezervní tým čeká mistrovské utkání - v neděli dopoledne přivítá Bílovec.

Hráči béčka jsou doma stále stoprocentní, a protože venku nebodují, potřebují i nadále doma neztrácet. Takže úkol pro neděli je jasný – zvítězit! Jenže při pohledu na tabulku a umístění soupeře půjde o papírově nejtěžší zápas.

Karvinští jsou sedmí s dvanácti body a s dohrávkou v Bohumíně k dobru, Bílovec je čtvrtý s dvoubodovým náskokem na svěřence Marka Bielana. Zajímavostí je, že Bílovec je nováčkem divize sk. F, v minulé nedohrané sezóně hrál Krajský přebor. Ovšem do čtvrté nejvyšší soutěže se dostal, protože se odhlásila rezerva Třince.

Utkání 11. kola MSD-F MFK Karviná B – ŠSK Bílovec začne v areálu U Bažantnice v neděli 10. října v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Miroslav Hovorka. Vstupné na utkání je 30 Kč, permanentky nejsou akceptovány. Před vstupem do areálu je nutné se prokázat bezinfekčností!


* Pokyny k vstupu do areálu vydané FAČR (hygienicko-protiepidemická opatření) jsou k nahlédnutí ZDE.

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo