Generální partner
Světlý režim
2. únor 2023

Béčko přivítá v sobotu slovenskou Bánovou

Po dvou zrušených zápasech jde rezervní tým konečně do akce. V sobotu dopoledne od 9:30 se představí na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji proti TJ Jednota Bánová.

Tak snad už to na třetí pokus vyjde! Po zrušených zápasech s Opavou B a Krásnem nad Kysucou vyhlížejí svěřenci trenéra Marka Bielana první zimní přátelák. „Všichni kluci se těší. Už je to dlouhá doba, kdy jsme naposledy hráli zápas. Pozitivní je aspoň to, že si někteří zahráli minulý týden poločas za A-tým proti Prostějovu,“ řekl Marek Bielan.

Soupeř TJ Jednota Bánová sídlící v jedné z městských částí Žiliny je po podzimu ve III. slovenské lize skupině Západ až třináctý. Oba týmy se spolu poprvé potkaly minulou zimní přípravu (výhra MFK 3:1) a zahrály si proti sobě i v létě (na Slovensku remíza 1:1). V sobotu půjde o třetí vzájemné měření sil.

Přípravné utkání MFK Karviná B – TJ Jednota Bánová začne na umělé trávě Městského stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 4. února v 9:30 hodin.

Rozhovory Rozhovory
so 25.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Zedníček

Krajní univerzál Martin Zedníček je v současné době zraněný – čerstvě má za sebou druhý zákrok po listopadovém úrazu kolene. Dvaadvacetiletý fotbalista, který v Karviné působí od léta, však nepropadá chmurám a bude tvrdě pracovat na návratu. V zajímavém rozhovoru mluvil nejen o zranění, ale i o Sigmě či svých začátcích…

st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo