Generální partner
Světlý režim
24. únor 2021

Bernardova cena a pivo na rok zdarma - Michal Papadopulos oceněn za gesto fair play

Michal Papadopulos se v průběhu listopadového utkání se Zlínem přiznal k tečovanému míči, po kterém z ofsajdové pozice padl gól. Před několika dny byl za toto gesto fair play oceněn humpoleckým Rodinným pivovarem Bernard.

Na oficiálním webu pivovaru stojí následující řádky - v Rodinném pivovaru Bernard si vážíme slušného a férového chování. Chováme se tak k sobě, k partnerům, i při výrobě piva, které připravujeme od začátku do konce poctivě a odpovědně. Myslíme si, že je dobré si takových vlastností všímat a podporovat je. Proto jsme se rozhodli pozitivní, příkladné a obdivuhodné činy kolem nás oceňovat Bernardovou cenou. 

PR manažer Rodinného pivovaru Bernard Zdeněk Mikulášek přibližuje, co to vlastně Bernardova cena je. „Cílem Bernardovy ceny je upozornit na činy těch z nás, kteří díky svému jednání mohou být vzorem ostatním a přesně do této kategorie spadá i čin Michala Papadopulose,“ podotkl. „Pivovaru Bernard moc děkuji a vážím si toho. Dokud mě nekontaktovali, tak jsem nevěděl, že se kromě výroby piva věnují i takovému projektu. Je to moc hezké,“ řekl kapitán MFK Karviná Michal Papadopulos. 

Před několika dny došlo na osobní setkání v Praze a Papadopulos z rukou Zdeňka Mikuláška převzal  v dárkové kazetě srdce z mosazi a certifikát, který jej opravňuje k roční konzumaci piva Bernard a to zcela zdarma. Jak s tím karvinský kapitán naloží? „Už jsem se podělil s klukama v kabině, no a pomalu se blíží léto, během kterého něco určitě padne,“ usmál se a znovu Rodinnému pivovaru Bernard poděkoval.    

Seznam všech držitelů Bernardovy ceny a jejich příběhy najdete ZDE.Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo