Generální partner
Světlý režim
22. duben 2014

Blýskl se hattrickem, ale i tak byl Siekiera zklamaný

Asi nejsmutnějším fotbalistou po sobotním utkání rezervního týmu proti Brumovu byl Denis Siekiera. Během patnácti minut, které ještě rozdělila přestávka, se blýskl hattrickem. Bohužel to nestačilo ani na bod.

Vstřelil tři branky v jednom zápase, ale radost byste z jeho tváře hledali marně. Denis Siekiera dokázal fantasticky vrátit svůj tým do zápasu, ve kterém po půlhodině prohrával 0:3. Nakonec si hosté z Brumova přeci jen tři body odvezli. „Hrozně moc to mrzí. Dokážeme dorovnat tříbrankové manko a stejně na konci inkasujeme laciný gól. Opakuje se to skoro v každém zápase,“ prohlásil Siekiera.

Úvodní půlhodina, ve které béčko třikrát inkasovalo, by se dala nazvat půlhodinou hrůzy. „Chyběl nám pohyb, míče jsme jenom nakopávali. Po třetí inkasované brance jsme však začali běhat a hrát víc po zemi. Určitě nám pomohl gól krátce před pauzou. Zjistili jsme, že se s nimi dá hrát. Bohužel jsme si to pokazili sami,“ klopil zrak třígólový střelec, který naposledy zaznamenal hattrick v kategorii mladšího dorostu. „Ale ne za patnáct minut,“ usmál se.

Pozitivem zápasu proti Brumovu je skutečnost, že po třech „nulových" zápasech na domácím hřišti za sebou, se béčko dočkalo gólu - a rovnou hned tří. „O to víc mrzí, že dáme doma tři góly a nemáme ani bod,“ dodal smutný hrdina Denis Siekiera.

Je potřeba přihlédnout k faktu, že na jaře béčku příliš nepomáhají áčkoví hráči a celkově má trenér Pejša k dispozici mladý tým, který v zápasech doplácí na nezkušenost. „To je pravda. Herní projev, myslím si, nemáme úplně špatný. Chybí nám nějací hráči, kteří by byli tahouny. Třeba vysoký stoper a jeden opravdu koncový hráč,“ myslí si Siekiera. Tím, že A-tým hraje ve Zlíně v sobotu a béčko hostí Otrokovice až v neděli odpoledne, je velmi pravděpodobné, že do tohoto důležitého zápasu o záchranu trenér Pejša rád sáhne do kádru áčka pro několik posil.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo