Generální partner
Světlý režim
11. únor 2022

Bohumil Páník před Jabloncem: Musíme zachovat týmový výkon

Trenér Bohumil Páník se svým týmem už vyhlíží jarní domácí premiéru. Před nedělním utkáním hovořil o soupeři i fanoušcích...

Trenére, musel jste po sobotě a nečekanému vítězství na stadionu mistrovské Slavie krotit vášně vašich svěřenců?
Nemusel. Hráči si plně uvědomují, že jedno vítězství nic neznamená. Musíme jich nasbírat víc. Hned v neděli jsme měli trénink. V týdnu jsme si pak zápas klasicky rozebrali na videu. Do dalších utkání musíme především zachovat týmový výkon.

Jablonec se stejně jako váš tým nenachází v komfortní situaci. Ale vstup do jara mu vyšel, když doma porazil olomouckou Sigmu.
Severočeši jsou pořád silným mužstvem s vysokými cíli, které si věří. Odešli jim dva hrotoví útočníci Čvančara s Doležalem, ale přišel Silný z Líšně a tomu se první zápas vydařil. Myslím si, že mužstvo není oslabené. A že je Jablonec momentálně na nižších příčkách? To neznamená, že bychom jej podcenili!

Přesto se musím zeptat - nečekal jste, že bude hrát víc nahoře?
Jablonec nemá tak široký kádr jako Slavia, Sparta nebo Plzeň. Je to těžké hrát s užším kádrem ligu a evropské poháry. To se jim na podzim určitě sečetlo.

Naposledy budete hrát pouze před tisícovou návštěvou. Těšíte se, že od dalšího zápasu nastane rozvolnění?
Je škoda, že zrovna v teď, kdy opravdu budeme potřebovat podpořit, bude moct dorazit pouhá tisícovka fanoušků. Je ale fajn, že to je naposledy. Myslím si, že fanoušci v prvním utkání jarní části viděli a cítili, že bojujeme a chceme udržet ligu. Nikdo nic nebalí a my doufáme, že dorazí. Myslím si, že ty tři body ze Slavie jsou nejlepší pozvánkou. Vždyť se jde na ligový fotbal znovu po téměř dvou měsících, kdy byla pauza. Všichni věříme, že i tu tisícovkou fandů na našem krásném útulném stadionu uslyšíme.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo