Generální partner
Světlý režim
28. srpen 2023

Brankářský post vyztuží Dominik Holec

Nyní už bývalý brankář Sparty, který naposledy působil v polském Lechu Poznaň, se upsal Karviné. Devětadvacetiletý Dominik Holec se v pondělí zapojil do tréninkového procesu s týmem.

Již 8. září se uzavře přestupní okno, proto se všechny kluby snaží udělat poslední změny v kádrech – a Karviná není výjimkou. Nejčerstvější novou tváří je slovenský brankář Dominik Holec, kterému vypršela smlouva v pražské Spartě, ovšem naposledy působil v třetím týmu polské Ekstraklasy Lechu Poznaň. „Potřebovali jsme zkušeného brankáře a tím Dominik je. Pevně doufám, že nám pomůže a zúročí u nás své zkušenosti třeba i z evropských pohárů,“ uvedl na adresu rodáka z Českých Budějovic, který si na Slovensku udělal jméno v dresu Žiliny, sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

A tak se Holec znovu po roční odmlce objevuje na české prvoligové scéně. Naposledy v Česku odehrál soutěžní zápas 3. září 2022 v dresu pražské Sparty proti Zlínu. Dohromady odchytal ve FORTUNA:LIZE 17 zápasů a hned sedmkrát udržel čisté konto. „Moc se těším, až zase budu stát v bráně. Soutěž znám a doufám, že budu podávat kvalitní výkony. Třeba i lepší než v minulosti,“ usmál se Dominik Holec.


Slovenských brankářů působilo v Karviné mnoho, Dominik Holec je dalším v pořadí. Navíc příjmení Holec je karvinskému fanouškovi určitě povědomé. Aby také ne, když Dominikův otec Peter v klubu působil na pozici trenéra brankářů a oslavil tady postup do nejvyšší soutěže – je to už dlouhých sedm let.

Číslo dresu ještě nemá vybrané, vypadá to však na 77. A právě toto číslo naposledy v MFK oblékal jeho spoluhráč z Lechu, Adriel Ba Loua…

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo