Generální partner
Světlý režim
21. květen 2017

Budínský: Lidé v Ďolíčku umí hráče vybláznit

Rozporuplné pocity měl po utkání ve "svém" Ďolíčku záložník Lukáš Budínský. Na jednu stranu byl rád, že se vrátil na trávník, kde toho spoustu zažil, ale výsledek zápasu jej vůbec netěšil.
Návrat do Ďolíčku jste si asi představoval trochu jinak, že ano?
Jasně! Prohrálo, není to moc příjemné. První poločas nám nevyšel, sice jsme měli víc míč v držení, ale my jsme snad nevystřelili na bránu. Chyběla nám odvaha, rychlost a z toho pramenily ty dvě trefy Bohemky.

Ovšem druhý poločas už byl mnohem lepší.
Nějaké náznaky zlepšení tam asi byly. V šatně jsme si pár věcí řekli a bylo to vidět. Ale taky musíme uznat, že Bohemka se po změně stran zatáhla, měla náskok a hlídala si to až do konce.

Proč jsou první poločasy venkovních utkání z vaší strany tak špatné?
Těžko říct, fakt nevím.  

Domácí fanoušci na vás nezapomněli, po zápase vás spolu s Honzou Moravcem vytleskali a skandovali vaše jména. Potěšilo vás to?
Jo, bylo to super. Nezapomněli na nás, byli jsme rádi. Atmosféra tady byla vždycky skvělá. Lidi tady umí hráče vybláznit a třeba i dneska to bylo na domácích vidět. Vletěli na nás, byli důraznější a vyhráli zaslouženě. 

Do konce sezóny zbývá poslední zápas, za týden hostíte doma Jablonec. Asi by to chtělo se rozloučit vítězstvím, že?
Rádi bychom se na dovolenou vydali po zisku tří bodů. Určitě budeme chtít vyhrát pro naše fandy a příjemně se rozloučit se sezónou.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo