Mlade talenty

Byl to spíš boj, prohlásil Radek Voltr

20.05.2018 | Redakce
 

Byl to spíš boj, prohlásil Radek Voltr Dál se trápí! Co naplat, že přerušili sérii tří porážek v řadě!? Karvinští od 25. února nevyhráli. Zkouší všechno, třeba i efektní zakončení "nůžkami", ale ani Radku Voltrovi, který přišel na hřiště na závěrečných dvacet minut, není přáno.

 

Šlo o typický zápas záchranářský duel, opatrný z obou stran. Karvinští bohužel během celých devadesáti minut ani jednou přímo neohrozili Jana Laštůvku v bráně hostujícího týmu. „Moc šancí tam nebylo na obou stranách, byl to spíš boj o střed hřiště. Nikdo nechtěl udělat a chybu a chyběl tomu z naší strany určitě větší důraz v šestnáctce Baníku,“ vypozoroval Voltr, který přišel na hřiště v 68. minutě za Tomáše Wágnera.

Od trenéra Muchy měl za úkol ve zbývajících pětadvaceti minutách i s nastavením napadat unavenější baníkovské stopery a chodit do soubojů. „Za šanci jsem rád, měl jsem to trochu rozhýbat. Mrzí mě, že se to nějakým způsobem nepodařilo nikomu z našeho týmu zúročit gólově,“ prohlásil Radek Voltr.Nejvíc na sebe upozornil střeleckým pokusem, kdy to zkoušel zády k bráně. Minulý rok mu to v Hradci Králové, kde nakonec Karvinští vyhráli 4:3, vyšlo, nyní bohužel nikoliv po centru kapitána Eismanna. „Nůžky se v tom okamžiku nabízely jako jediné řešení. Prostě jsem to zkusil a tentokrát to nevyšlo. Škoda,“ mrzelo šestadvacetiletého záložníka či útočníka.

Voltr závěrem potvrdil, že nikdo z kabiny nechtěl nechávat boj do záchranu až do posledního možného okamžiku, ale realita je neúprosná. „V Jihlavě to bude strašně těžké. Nic jiného než výhra nám nestačí, ale aspoň to pořád máme ve své moci. Budeme se rvát a věříme, že se to podaří a ligu zachráníme,“ dodal Radek Voltr.

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

• Středeční výsledky mládeže
6.6. - U18-Jihlava 5:0, U16-Jihlava 0:3, Frýdek-Místek-U15 1:7, Frýdek-Místek-U14 6:0, U13-Hranice 4:7, U12-Hranice 7:4.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.