Generální partner
Světlý režim
26. listopad 2021

CRYPTOVA x MFK KARVINÁ - spojí tradiční sport s esportem

Esportová organizace Cryptova spojuje své jméno se slezským fotbalovým klubem MFK Karviná pro nadcházející sezonu FIFA22 e:LIGY, která se odehraje pod záštitou Ligové fotbalové asociace.

Svými aktivitami znovu propojuje tradiční sport a digitální hraní v jednu aktivitu. „Spojení našich hráčů s lokálním fotbalovým klubem je pro nás důležitá spolupráce, na kterou plánujeme navázat spoustu budoucích aktivit. Můžete se těšit na rozhovory, přátelská utkání s A-týmem Karviné nebo také komerční akce pro širokou veřejnost, jakmile to situace okolo covid-19 dovolí,“ komentuje spolupráci David Adamus, marketingový ředitel Cryptovy.

Aktuálně patnáctý tým FORTUNA:LIGY budou ve třetím ročníku e:LIGY reprezentovat dva ostřílení hráči DRMi10 a Miki. „EA SPORTS je fenomén, který se rychle rozvíjí a nejinak tomu bude i v následujících letech. Takovou příležitost jsme si nemohli nechat ujít a jsme rádi, že jsme se s esportovou organizací Cryptova domluvili na spolupráci. Věřím, že se našemu týmu bude dařit. Oběma hráčům stoprocentně věříme,“ prohlásil tiskový mluvčí MFK Karviná Adam Januszek.

Esportová organizace Cryptova nabízí svým hráčům, profesionální podmínky a maximální prostor pro seberealizaci. V jejich barvách jsme už mohli vidět např. tým Counter-Strike: Global Offensive, který hrál Mistrovství Slovenska nebo také League of Legends sekci, která na stejném turnaji ukořistila bronz, dále jsme je také mohli sledovat celkem nedávno na prestižních Hitpoint Winter.

První zápasy e:LIGY jsou na programu již 30. listopadu. Více informací již nyní ZDE.Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo