Mlade talenty

Čerpání zkušeností z Juventus kempu

14.08.2019 | redakce
 

Čerpání zkušeností z Juventus kempu Ostře mediálně sledovaný Juventus kemp spadající pod program Juventus Academy se konal na přelomu července a srpna. Mezi trenéry nechyběli ani dva zástupci MFK Karviná.

 

Mládežničtí trenéři MFK Karviná Tomáš Červenka (U14) a René Vicher (U11) vycestovali uprostřed prázdnin do Líbeznic u Prahy, kde se konal pětidenní fotbalový kemp vedený italskými trenéry z akademie Juventusu Turín. 

Nejvíce oba zaujal samotný „koučink“ trenérů Juventusu. „Zajímavý byl také přístup k dětem a ke cvičením. Byla to pro nás skvělá zkušenost vidět trenéry z takové velkoklubu v akci. Získané zkušenosti okamžitě předáme ostatním našim trenérům v klubu. Je pro nás podstatné, aby náš tréninkový proces byl co nejkvalitnější a nejefektivnější,“ prohlásil Tomáš Červenka.

Kemp byl určen pro fotbalisty ve věku 7-14 let. Dohromady se kempu zúčastnilo 72 dětí, které absolvovaly čtyři tréninky denně. „Jsme rádi za takovou zkušenost. Je super, že trenéři z velkoklubů zavítají přímo k nám do Česka. Technické i taktické prvky v trénincích byly podobné těm, které učíme my. Zajímavý byl řád tréninků, který hodně dbal na výchovu hráče jako lidskou osobnost,“ dodal René Vicher.• BÉČKO: Sedm gólů do sítě Opavy
včera - Dva hattricky byly k vidění v neděli na Kovoně - derby slezských rezerv ovládli Karvinští vysoko 7:0. Třemi góly se blýskli Šašinka s Vlachovským.

• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem