Generální partner
Světlý režim
15. září 2012

Chytneme se ve Šluknovském výběžku?

Na druhém konci republiky se tým Pavla Malury pokusí už konečně přerušit sérii bez vítězství. Utkání ve Varnsdorfu se hraje v neděli 16. září od 16:30 hodin.

V sobotu dopoledne se karvinská výprava vydala na cestu do Rumburku, kde rozbalí svou základnu a odkud zítra těsně před zápasem vyrazí do nedalekého Varnsdorfu. Utkání to nebude v žádném případě jednoduché. Ať už kvůli postavení domácího celku v tabulce (6. místo s osmi body) nebo z pohledu do historie vzájemných zápasů. „Ve Varnsdorfu se nikomu nehraje lehce. Navíc pokud si dobře vzpomínám, tak my jsme u nich ještě nevyhráli,“ přemýšlel nahlas Tomáš Hrtánek.

A měl pravdu. V sezóně 2010/2011 prohrála Karviná na severu Čech 0:2. V dubnu tohoto roku už to bylo lepší a díky brance Michala Gondy skončilo utkání remízou 1:1. Domácí celek uhrál v domácím prostředí v této sezóně prozatím sedm bodů. Dokázal zdolat nevýrazné Ústí nad Labem 1:0, vysoko 4:0 porazil Most a remizoval bez branek se střížkovskou Bohemkou.

Zda se našim hráčům podaří do třetice na varnsdorfském stadionu uspět budeme vědět v neděli večer. Online přenos můžete sledovat tradične na www.onlajny.com.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo