Mlade talenty

Coerver příměstský kemp v Karviné lákal

30.07.2019 | redakce
 

Coerver příměstský kemp v Karviné lákal V týdnu od 22. do 26. července proběhl v Karviné Coerver příměstský kemp, který už třetím rokem nabízí dětem z přípravkových kategorií možnost zapracovat na svých fotbalových dovednostech pod vedením trenérů, kteří mají zkušenosti s metodou Coerver Coaching.

 

Pobytové a příměstské Coerver kempy se konají po celé republice, v minulém týdnu si čtyři desítky dětí dosyta užily tento kemp v Karviné. „A jsme za to rádi i díky tomu, že můžeme jeden z těchto vyhledávaných kempů pořádat s využitím perfektního zázemí přímo na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde se hraje nejvyšší česká fotbalová soutěž,“ řekl Coerver instruktor Tomáš Červenka.

Od pondělí do pátku tak hráči a hráčky absolvovali dopolední tréninky s dovednostními soutěžemi a odpolední tréninky zakončené turnajem. Mezi tím proběhly i svačinky, týmová focení, spousta zábavy a na konec také beseda s ligovými hráči MFK Karviná. 

Nechybělo ani předávání diplomů a dárků přímo na hlavní ploše Městského stadionu v Karviné-Ráji. „Trénování pomocí Coerver metody nám trenérům přináší mnoho nových poznatků a neustálý růst, zamyšlení se nad různými cvičeními a přístupu k dětem. Díky pravidelným školením, která jsou k dispozici i pro trenéry z širokého okolí, stále sledujeme moderní trendy v trénování dětí,“ nechali se slyšet Coerver trenéři, kteří na kempu vedli malé fotbalisty - Ondřej Hanzel, René Vicher, Aleš Hujík a Vladimír Vyrobik. 

Mimochodem, tři z těchto trenérů působí v MFK Karviná, což dokazuje, že spolupráce mezi klubem a Coerver Coaching funguje na jedničku. Možná i proto se letošního kempu zúčastnilo na 40 dětí, a to nejen z Karviné, ale také z Opavy, Třince, Frýdku-Místku nebo Hukvald. Všichni už se těší na příští rok!

Fotogalerie

               
 

• BÉČKO: Sedm gólů do sítě Opavy
včera - Dva hattricky byly k vidění v neděli na Kovoně - derby slezských rezerv ovládli Karvinští vysoko 7:0. Třemi góly se blýskli Šašinka s Vlachovským.

• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem