Generální partner
Světlý režim
30. červenec 2019

Coerver příměstský kemp v Karviné lákal

V týdnu od 22. do 26. července proběhl v Karviné Coerver příměstský kemp, který už třetím rokem nabízí dětem z přípravkových kategorií možnost zapracovat na svých fotbalových dovednostech pod vedením trenérů, kteří mají zkušenosti s metodou Coerver Coaching.
Pobytové a příměstské Coerver kempy se konají po celé republice, v minulém týdnu si čtyři desítky dětí dosyta užily tento kemp v Karviné. „A jsme za to rádi i díky tomu, že můžeme jeden z těchto vyhledávaných kempů pořádat s využitím perfektního zázemí přímo na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde se hraje nejvyšší česká fotbalová soutěž,“ řekl Coerver instruktor Tomáš Červenka.

Od pondělí do pátku tak hráči a hráčky absolvovali dopolední tréninky s dovednostními soutěžemi a odpolední tréninky zakončené turnajem. Mezi tím proběhly i svačinky, týmová focení, spousta zábavy a na konec také beseda s ligovými hráči MFK Karviná. 

Nechybělo ani předávání diplomů a dárků přímo na hlavní ploše Městského stadionu v Karviné-Ráji. „Trénování pomocí Coerver metody nám trenérům přináší mnoho nových poznatků a neustálý růst, zamyšlení se nad různými cvičeními a přístupu k dětem. Díky pravidelným školením, která jsou k dispozici i pro trenéry z širokého okolí, stále sledujeme moderní trendy v trénování dětí,“ nechali se slyšet Coerver trenéři, kteří na kempu vedli malé fotbalisty - Ondřej Hanzel, René Vicher, Aleš Hujík a Vladimír Vyrobik. 

Mimochodem, tři z těchto trenérů působí v MFK Karviná, což dokazuje, že spolupráce mezi klubem a Coerver Coaching funguje na jedničku. Možná i proto se letošního kempu zúčastnilo na 40 dětí, a to nejen z Karviné, ale také z Opavy, Třince, Frýdku-Místku nebo Hukvald. Všichni už se těší na příští rok!

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?