Generální partner
Světlý režim
1. duben 2019

Čtvrtfinálová výzva v hlavním městě! Slavia-Karviná (út, 19:20)

Podruhé v historii se Karvinští představí mezi osmi nejlepšími týmy českého poháru, zvaného MOL Cup. V úterý 2. dubna je před kamerami ČT Sport čeká duel proti nejtěžšímu možnému protivníkovi – na Sinobo Stadium je čeká pražská Slavia.
Svěřenci Františka Straky vyběhnou na trávník, kde přesně před týdnem nastoupila slavná Brazílie v přípravném utkání proti České republice, a kam zanedlouho dorazí také anglická Chelsea ve čtvrtfinále Evropské ligy. „Všichni se těšíme, přeci jen pohárové jaro nehrajeme každý rok. Čeká nás ale moc těžký soupeř, vedoucí tým FORTUNA:LIGY. Slavia má široký kádr, že ať nastoupí kdokoliv, budou neskutečně silní,“ uvědomuje si asistent Marek Bielan. 

Do utkání pravděpodobně nezasáhnou všichni hráči, kteří v pátek vybojovali tři body ve slezském derby proti Baníku. „Síly rozložíme. Některé kluky, kteří v pátek nehráli, anebo nastoupili pouze na pár minut, chceme vidět v akci přímo na hřišti. Nic to ovšem nemění na tom, že se jedeme porvat o co nejlepší výsledek,“ podotkl Bielan.Slavia si cestou do čtvrtfinále poradila s Ústím nad Labem a Chrudimí. Ve stejné fázi soutěže se oba týmy potkávají téměř přesně po dvou letech – 12. dubna 2017 vyhrála Slavia také doma 5:2! Čerstvý čtvrtfinalista Evropské ligy má velkou sílu, navíc mocně touží po českém doublu – tedy vyhrát ligu i pohár.

Karvinští jsou jediným čtvrtfinalistou, který ještě v této sezóně MOL Cupu neinkasoval. Cestou do čtvrtfinále zdolali postupně Líšeň (4:0), Táborsko (2:0) a Jablonec (1:0). Pokud by zápas skončil po devadesáti minutách nerozhodně, bude následovat prodloužení 2 x 15 minut a případně také pokutové kopy.

Čtvrtfinálové utkání  MOL Cupu SK Slavia Praha – MFK Karviná začne v Praze v úterý 2. dubna v 19:20 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Jan Váňa.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo