Generální partner
Světlý režim
30. září 2021

Čtyři hráči odcestují na reprezentační srazy

Kvarteto fotbalistů A-týmu Vlasiy Sinyavskiy, Vladimír Neuman, Antonín Svoboda a Matěj Jurásek se po nedělním zápase s Mladou Boleslaví přesune k reprezentacím. Nejdelší cestu na sraz bude mít Sinyavskiy, který letí domů do Estonska.

Vlasiy Sinyavskiy (A-tým)

Estonský nároďák je ve stejné kvalifikační skupině jako ten český. Fotbalisty ze severu Evropy čekají v říjnovém reprezentačním okně dva domácí kvalifikační duely o postup na MS 2022 do Kataru. Vlasiy Sinyavskiy s celým estonským národním týmem nejprve vyzve Bělorusko (8. října) a o tři dny později Wales bez největší hvězdy Garetha Balea.

Vladimír Neuman (U21)

Během prvního srazu v září figuroval Vladimír Neuman v týmu reprezentační jednadvacítky jako gólman číslo tři. Zda v říjnu „povýší“ se teprve uvidí. Každopádně jej reprezentační kouč Jan Suchopárek v nominaci neopomněl a celý tým se tak bude chystat na kvalifikační dvojutkání s Kosovem (7. října v Prištině a 12. října v Českých Budějovicích).

Antonín Svoboda (U20)

Reprezentační výběr do dvaceti let se v říjnu utká v rámci Elitní ligy s Rumunskem a Anglií a trenér Jiří Žilák v pondělí oznámil nominaci, ve které nechybí útočník Antonín Svoboda. Češi nejprve odehrají 7. října zápas v Rumunsku, poté se vrátí do ČR a v Teplicích je 11. října čeká Anglie.

Matěj Jurásek (U19)

Českou reprezentaci do 19 let čekají v první polovině října tři zápasy v rámci základní fáze kvalifikace o postup do elitní fáze kvalifikace ME 2022. Svěřenci trenéra Davida Holoubka se utkají postupně s Kazachstánem, Severním Irskem a Dánskem.

V nominaci neschází Matěj Jurásek a všechna tři utkání se odehrají v tomto regionu. S Kazachstánem a Dánskem se bude hrát v Opavě (6. a 12. října), proti Severnímu Irsku nastoupí Češi ve Frýdku-Místku (9. října)

Všem hráčům přeje klub hodně štěstí a ať se jim daří!

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná