Generální partner
Světlý režim
11. srpen 2020

DRUHÝ TEST: Ve středu dopoledne s GKS Jastrzebie

Svěřence Juraje Jarábka čeká druhý přípravný duel zkrácené letní přípravy. Ve středu od 10 hodin hostí na Kovoně polský tým z druhé nejvyšší soutěže GKS Jastrzebie. Vstup je zdarma!

Uprostřed týdne čeká na karvinské fotbalisty druhý a zároveň předposlední test. Trenér Juraj Jarábek se po sobotním utkání s Líšní rozloučil s dvěma testovanými hráči – své místo v kádru si nevybojovali Jan Šteigl ani Fernan Ferreiroa.  

Naopak k týmu se připojil bývalý český reprezentant, útočník Michal Papadopulos. Ten posledních devět sezón působil v Polsku – v Zaglebie Lubin, Piastu Gliwice a Koroně Kielce. Papadopulos by měl do dopoledního utkání zasáhnout. Trenéři (stejně jako v sobotu) neprotočí dvě kompletní jedenáctky a výkop utkání se oproti původnímu plánu posunul o hodinu dopředu.

GKS Jastrzebie začalo s přípravou na novou sezónu teprve v pondělí. V týmu z lázeňského města hostoval v jarní části uplynulé sezóny Petr Galuška a tým, který měl po podzimu našlápnuto do baráže o účast v Ekstraklase, se nakonec do posledního kola strachoval o záchranu ve druhé nejvyšší polské soutěži. Nakonec remíza 1:1 v Legnici a výsledky konkurentů stačily Jastrzebie k udržení.

Oba celky se spolu utkají vůbec poprvé. Utkání MFK Karviná – GKS Jastrzebie začne ve Sportovním centru Kovona ve středu 12. srpna v 10 hodin. Vstup je zdarma, pořadatel utkání si vyhrazuje právo nepustit do areálu diváky, kteří nebudou mít ochranu úst a nosu (rouška, šátek aj.)  

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo