Generální partner
Světlý režim
21. duben 2017

Další daleký výjezd, Teplice-Karviná (so,17)

AGC Aréna Na Stínadlech uvidí duel týmů, které se nacházejí v naprosto odlišném rozpoložení - rozjeté domácí Teplice a výsledkově se trápící hostující tým Jozefa Webera.
Pro domácí to bude první ze dvou po sobě jdoucích domácích zápasů, naopak hosty z Karviné čeká druhé venkovní utkání v řadě. Po ostudném výkonu v Příbrami si budou chtít Karvinští vylepšit reputaci na hřišti týmu, který se pomalinku hlásí o vstupenku do pohárové Evropy.

Podle Jozefa Webera se na severu Čech mluví o pohárech oprávněně a dosavadní jarní tabulka mu dává za pravdu - vždyť Teplice na jaře posbíraly patnáct bodů a jsou třetím nejlepším týmem za Slavií a Plzní. „Formu si drží, daří se jim a poslední zápasy zvládají po herní stránce opravdu velmi dobře,“ chválí teplický tým hlavní trenér MFK Karviná. Karvinští vyrazili na dalekou cestu v pátek hodinu před polednem.

Celý tým by rád v sobotu na druhé straně republiky odčinil minulý propadák z Příbrami. „Musíme tu krizi už ukončit a odčinit ostudný výkon, který jsme podali v Příbrami. Ovšem Teplicím se daří, útočí na poháry a jistě to budou chtít v domácím prostředí potvrdit,“ nechal se slyšet útočník Tomáš Wágner. Podzimní zápas dopadl pro Karvinou debaklem – teplický tým si odvezl tři body za výhru 4:1. „To utkání jim vyloženě sedlo, protože v té době nebyl mezi námi takový bodový ani herní rozdíl. Teď je to malinko jiné,“ uvědomuje si Jozef Weber.
Severočeši prožívají velmi dobré jaro. Z osmi utkání pouze jednou prohráli a to ještě po velmi dobrém výkonu v Edenu se Slavií. V domácím prostředí začaly Teplice jarní část remízou s Brnem, ale od té doby už jen vítězí – postupně zdolaly Jihlavu, Příbram a Liberec. Tým trenéra Daniela Šmejkala se opírá o osobnosti s velkými zkušenosti typu gólman Grigar, obránce Krob či záložníci Fillo a Ljevakovič.

Utkání 25. kola ePojisteni.cz ligy FK Teplice – MFK Karviná začíná se severu Čech v sobotu 22. dubna od 17 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Emanuel Marek. Na čarách mu budou pomáhat kolegové Wilczek a Blažej.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo