Generální partner
Světlý režim
7. červenec 2015

Další soupeř v přípravě - Wisla Kraków

Už ve středu čeká na svěřence Jozefa Webera znovu cesta do Polska. Nyní však podstatně dál, do tréninkového centra Wisly Kraków, které se nachází v Myślenicích.

Ve třetím tréninkovém týdnu má karvinský tým v plánu další dva přípravné duely. Ten středeční se odehraje v krásném tréninkovém areálu šestého týmu minulého ročníku polské T-Mobile Ekstraklasa. Toto prostředí není úplně neznámým, jelikož v něm Karvinští hráli i v minulé letní přípravě.

Přestože infrastruktura do Myślenic není úplně optimální, tak trenér Weber se nechal minulý rok slyšet, že pokud by se naskytla šance zahrát si znovu proti tak kvalitnímu soupeři, tak se dá takto daleká cesta zvládnout. „Ano, v takovém případě to mění situaci,“ potvrdil.

A je to tady! Došlo k dohodě a Karvinští tak znovu po roce míří k zvučnému soupeři, se kterým naposledy remizovali 1:1. O remízu se 28. června 2014 postaral čtyři minuty před koncem Václav Cverna. Ten je momentálně na zkoušce v polském klubu GKS Belchatów a do zápasu zcela jistě nezasáhne. Wisla má za sebou prozatím, stejně jako Karviná, dva přípravné duely – na výhru však zatím stále čeká. V prvním svěřenci Kazimierze Moskala prohráli v Popradě s Košicemi 0:1 a následně pouze remizovali doma se Sosnowiecem 1:1.

Utkání Wisla Kraków SA – MFK OKD Karviná startuje ve středu 8. července v 11 hodin. Průběh zápasu sledujte na ONLAJNECH.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo