Generální partner
Světlý režim
20. únor 2021

Další vydání bulletinu čeká na fanoušky

Nový výtisk Klubového bulletinu MFK KARVINÁ je připraven. Distribuce na tradiční místa, ke kterým klub přidává nově Elektrocentrum RODNEX, začala v pátek a bude pokračovat až do pondělí.

V nejčerstvějším vydání fanoušci opět najdou i vylosované permanentkáře, kteří se mohou stavit pro svou výhru na Městském stadionu v Karviné-Ráji do středy 24. února. Vylosovány byly permice: a) B7 – 5 – 1, b) D6 – 8 – 9, c) D4 – 2 – 2, d) D5 – 7 – 17, e) D3 – 6 – 30.

Fandové jistě ocení plakát Eduarda Santose, dvoustránkový rozhovor s Lukášem Čmelíkem, připomínku podzimího duelu v Liberci či informace k sběratelským kartičkám nebo novému vozovému parku. Nechybí ani tradiční slevový kupón do hobby marketu OBI Havířov.  

Aktuální bulletiny najdou fanoušci v OC Korso, v hypermarketu Tesco u restaurace Panda, v elektrocentru RODNEX, ve Slivkafé, v restauraci Ovečka, ve vinotéce Dárkovka PAVLOVÍN a v pondělí dopoledne rovněž na lokalitách OKD Darkov a ČSM-sever a hobby marketu OBI v Havířově.  

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo