Generální partner
Světlý režim
1. únor 2016

Další zápas - v úterý v Otrokovicích proti Senici

Měsíc únor otevřou karvinští hráči přípravným utkáním proti přednímu slovenskému týmu – FK Senica. Hraje se v úterý 2. února od 11 hodin.

První z tří zápasů před odjezdem na herní soustředění se uskuteční na umělce SK Baťov. Karvinští se na cestu do Otrokovic vydají v úterý ráno a pokusí se o dvě zásadní věci – udržet nulu vzadu a po čtyřech zápasech, ve kterých třikrát remizovali a jednou prohráli, zase vyhrát.

Senica je ambiciózní klub, kterému však po podzimu patří až sedmá příčka ve Fortuna lize. Slovenský tým odstartoval přípravu 7. ledna a zatím stihl odehrát tři přípravné zápasy – se Šaľou, Hlučínem a Třincem. Všechna utkání dovedl, aspoň tedy dle výsledku, do pohodového vítězného konce.

Velkým tématem posledních dnů je teprve šestnáctiletý talent Ladislav Almási, který v zápase se Šaľou stihl za půl hodiny velké věci. Jednak si navlékl kapitánskou pásku a hlavně vstřelil při svém debutu dva góly. Zda dostane důvěru i proti Karviné se uvidí.

Utkání FK Senica – MFK OKD Karviná startuje v Otrokovicích v úterý 2. února v 11 hodin.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo