Generální partner
Světlý režim
29. květen 2023

Daniel Bartl: Úleva!

Zlatý punc a definitivní jistotu celkovému vítězství ve F:NL dal svým gólem chvíli před koncem střídající Daniel Bartl – jeden z nejzkušenějších borců! Tím pádem jej doma teď nikdo pár dnů neuvidí...

Dane, první pocity?
Tlak byl na nás veliký, takže obrovská úleva. Poslední krok bývá opravdu nejtěžší, což bylo vidět třeba i ve Varnsdorfu. Jsem nesmírně šťastný, že jsme to dokázali, protože podzim nebyl dobrý. Naopak jaro bylo skvělé až na zápasy v Opavě a ve Varnsdorfu.

Vstřelil jste vítězný gól. Nechyběla rodina na stadionu?
Byla tady. Za to jsem fakt rád! Gól chci věnovat Michalu Papadopulosovi, který končí kariéru. Je to neskutečný borec a můj velký kamarád.

Pracovala během utkání nervozita?
Určitě jo, šlo to vidět. Ale klobouk dolů před klukama. Máme tady dost mladých. Zvládlo se to! Myslím si, že jsme si postup zpátky do nejvyšší soutěže zasloužili.

Proti Třinci jste skóroval i v prvním kole. Vyhovuje vám tento soupeř?
To je jen shoda náhod. Ale vysnil jsem si, že bych mohl rozhodnout. Povedlo, jsem šťastný nejen za sebe, ale za celý tým, fanoušky, trenéry i vedení klubu.

Jaké budou oslavy?
Velké a dlouhé! Pár dnů mě doma neuvidí, ale takové momenty je potřeba oslavit a užít si je.Související články

Aktuální zprávy 31.5.2023

VIDEO: #ZPATKYVLIZE

Pojďte se kochat exkluzivními záběry z rozuzlení sezóny. Nedělní utkání s Třincem nabídlo krásné emoce na tribunách i po závěrečném hvizdu na trávníku, kde hráči spolu s fanoušky oslavili postup zpátky mezi elitu. Nechyběl ani slavnostní ceremoniál s předáním poháru a medailí pod taktovkou Ligové fotbalové asociace…

Aktuální zprávy 30.5.2023

FOTOGALERIE: Slavnostní ceremoniál a dekorování vítězů

Karvinští fotbalisté si již užívají zaslouženého volna a někteří ještě slaví. To se však netýká vedení klubu a trenérského týmu. Vraťme se však ještě k neděli, nabízíme vybrané fotografie ze slavnostního ceremoniálu...

Zápas 28.5.2023

Hotovo! MISTŘI!! Karviná-Třinec 1:0

Karvinští to dokázali! Po roční odmlce se vrací mezi tuzemskou elitu. Definitivně se o tom rozhodlo v posledním možném zápase. V domácím prostředí porazili svěřenci trenéra Tomáše Hejduška nedaleký Třinec 1:0 gólem ze závěru utkání.

Preview k zápasu 27.5.2023

Poslední krok ke splnění cíle! Karviná-Třinec (ne,17)

Fotbalisté MFK Karviná jsou neskutečně blízko k návratu mezi elitu. V posledním utkání nesmí prohrát s už jistě sestupujícím Třincem.

Ohlasy po zápase 28.5.2023

VIDEO: Ohlasy po zápase: Hejdušek & Budínský

Trenér Tomáš Hejdušek a záložník Lukáš Budínský se svěřili se svými pocity po vítězném duelu s Třincem, který znamená postup mezi českou špičku po jednoroční druholigové anabázi.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo